Facebook Google+ Twitter

Zielona Góra i Andrychów nie chcą Peji

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-09-16 11:15

Po tym jak Peja podczas koncertu nawoływał do pobicia jednego z widzów władze Zielonej Góry i Andrychowa odwołały koncerty rapera. Policja zajmie się sprawą pobicia w Zielonej Górze. Doniesienie w tej sprawie złożył ojciec pobitego chłopaka.

Urząd miejski w Zielonej Górze zapowiedział, że konsekwencje poniesie organizator imprezy. - Niedopuszczalne jest, że firma ASPE, która koncert zorganizowała, nie poinformowała nas o takich zajściach - powiedział kierownik urzędu Tomasz Nestorowicz. Także rzecznik Andrychowa zapowiedział, że władze miasta, w obawie przed podobnym incydentem odwołują planowany na 8 października koncert.

Zobacz film, na którym wściekły Peja ubliża i nawołuje do pobicia jednego z widzów.Peja / Fot. AKPAW sobotę podczas "Winobrania", raper Peja nawoływał do pobicia widza, który miał pokazać mu środkowy palec. - Jak ja k...wa rapowałem, to ty żeś nawet nie wiedział, jak się k...wa wysr.... - krzyczał muzyk. - Wiecie co z nim robić, rozj... w ch.. - nawoływał. Gdy fani artysty zaczęli bić mężczyznę, ten ze sceny krzyczał: "wszystko na mój koszt". Tak kończą frajerzy.

Czytaj więcej w serwisie polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

wiem co to jest Molesta i bardzo dobrze znam ten kawałek. Właśnie... co by Peja nie zrobił - ten małolat i tak by oberwał więc po co sam zaczynał? Jak chciał tak ma i to jest moje zdanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2009 20:24

Nie dla wszystkich jest to takie proste... Dobrych kilka lat temu dość znana polska grupa hip-hopowa - Molesta nagrała kawałek "Szacunek" i tutaj cytat: "(...)cham będzie chamem". Poza tym wejście na scenę niczego by nie zmieniło, a wręcz przeciwnie pogorszyłoby, chłopak i tak by oberwał. Peja nie podarował mu środkowego palca z tłumu, więc z pewnością nie podarowałby i upokorzenia płynącego ze środka sceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po 1 to Peja wołał tego chłopaka na scene, a że małolatowi zabrakło odwagi to tak się dalej wszystko potoczyło. Za bardzo się poczuł chyba pokazując Rysiowi środkowy palec. Miał możliwość wejścia na scene i powiedzenia mu co myśli ale nie skorzystał. Peja przesadził bo to w sumie 15 latek był ale sam tego chciał . ; ) PROSTE. / LADYDIIL

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszają Dresiarza spod bloku i mają pretensję, że... zachowuje się jak Dresiarz spod bloku. Śmieszne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

miało być: "Jakie tu powiązanie?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachowanie poniżej krytyki. Za pokazanie palca takie coś. Jakie tu powiązanie.

Choć kto wie? Może tu był jakiś podtekst? Może ten środkowy palec to tylko wypadkowa innych rzeczy? Nie wiem bo nie mieści mi się w głowie by tak reagować za to.

Peja ma kilka fajnych kawałków ale takie coś no nie mam słów po prostu. Powinny być konsekwencje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

On nigdy nie był inteligentny.Obydwaj się zachowali idiotycznie. Ale po co wogóle przychodzić na koncert jeśli się go nie lubi

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.09.2009 15:19

Mózg by się zmieścił na czubku igły....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem jak to nazwac, aby nie obrazic bydła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powinien za to srogo odpowiedzieć. Brak słów, palant.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.