Facebook Google+ Twitter

„Zielona gospodarka” - konferencja prasowa w Katowicach

Konferencja prasowa „Zielona gospodarka”, organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach odbędzie się dnia 7 kwietnia br. w RIG w Katowicach.

Konferencja prasowa „Zielona gospodarka”, organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach odbędzie się w dniu 7 kwietnia br. o godzinie 11.00 w Auli Multimedialnej (siedziba RIG w Katowicach, ul. Opolska 15).
W programie Konferencji przewidziano takie punkty, jak:
1. Przywitanie gości - Prezes RIG w Katowicach, Pan Tadeusz Donocik oraz Prezes Zarządu WFOŚiGW w Katowicach, Pani Gabriela Lenartowicz.
2. Prezentacja projektu Listy przedsięwzięć priorytetowych planowanych do dofinansowania ze środków WFOŚiGW na 2015 r.
3. Prezentacja Punktu Konsultacyjnego WFOŚiGW w Katowicach przy RIG w Katowicach.
4. Prezentacja projektu EnerGO - "Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw".
Konferencja jest efektem zainaugurowania współpracy RIG w Katowicach oraz WFOŚiGW w Katowicach. Na mocy porozumienia zawartego między obiema instytucjami utworzono Punkt Konsultacyjny WFOŚiGW w Katowicach przy RIG w Katowicach, którego prezentacja będzie jednym z elementów konferencji „Zielona gospodarka”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.