Facebook Google+ Twitter

Ziemia obiecana - Festiwal oktanów

Motoryzacyjna mekka dla prawdziwych fanów motoryzacji już we wrześniu zawita do Katowic

2 września na lotnisku Katowice - Muchowiec odbędzie motoryzacyjne święto „Summer Cars Party”. To największa impreza motoryzacyjno-muzyczna w Polsce, organizowana nieprzerwanie od 10 lat. Prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji, to wydarzenie pozwala się poczuć niczym w filmie Szybcy i Wciekli. 56 hektarów zapełnionych samochodami marzeń oraz najlepsi Dj-e. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Wydarzenie jest podzielone na kilka stref. Jedną z nich są targi motoryzacyjne gdzie znajdą się najbardziej różnorodne stoiska wystawiennicze. Odbędą się prezentacje najnowszych modeli samochodów, wystawione będą nowinki technologiczne, pokażą się także producenci części i akcesoriów do tuningu, profesjonaliści od kosmetyki samochodowej, oraz przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych.

Drugą strefą będzie arena DREAM CARS. Znajdą się tam najbardziej pożądane samochody z całego świata. To strefa luksusu, prędkości i najgłębiej skrywanych motoryzacyjnych marzeń. Strefa w której granica między snami, a rzeczywistością zaciera się i pozwala stanąć twarzą w twarz z cudami motoryzacji.

Trzecią strefą będzie GARAGE SCP. W tej strefie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty tuningowe. To miejsce w którym zobaczymy prawdziwe serce, krew, pot i łzy jakie właściciele okazali swoim ukochanym maszynom. W tej części zaparkują jedynie naprawdę wyjątkowe samochody, najlepsze w swojej klasie.

To tylko trzy spośród ponad 14 różnych stref. W każdej z nich odbędzie się coś wyjątkowego jak pokazy stuntu, driftu, wyścigi na ¼ mili i wiele, wiele więcej.

Bilety będą dostępne już wkrótce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.