Facebook Google+ Twitter

Ziemkiewicz i Kołodziejczak na Uniwersytecie Warszawskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-25 07:31

25 października o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie autorskie Rafała A. Ziemkiewicza i Tomasza Kołodziejczaka w Starym BUW-ie na Uniwersytecie Warszawskim, zorganizowane wspólnie przez NZS OU UW, oraz wydawnictwo Fabryka Słów.

"Fantastyczni" - to nasz nowy projekt, dzięki któremu chcemy przybliżyć studentom i warszawiakom polską literaturę fantasy - mówi Tomasz Gontarz, koordynator projektu - Raz na miesiąc chcemy gościć pisarzy, wypytać o inspiracje, podzielić się spostrzeżeniami na temat fantastyki.

Rafał A. Ziemkiewicz zaczynał od fantastyki - dodaje Maciej Molicki z NZS OU UW - dzisiaj zna się go głównie jako publicystę. Tomasz Kołodziejczak jest laureatem nagrody Janusza A. Zajdla, mówi się o nim że jest to nagroda Nike dla polskich autorów fantastyki.

Na godzinę 20.00 organizatorzy zapowiadają rozpoczęcie dyskusji z autorami. Będzie ona przebiegać pod znakiem "Powrotów do" i "Odejścia od" kreowania literatury fantastycznej.

Podczas spotkania będzie można wygrać książki autorów ufundowane przez Fabrykę Słów, a każdy uczestnik otrzyma bon zniżkowy do sklepu Fabryka.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.