Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15150 miejsce

Ziemowit Ziętek - człowiek z marzeniami i pomysłem

Ziemowit Ziętek jest twórcą strony internetowej 80miejsc.pl. Jego największą pasją są podróże. Od zawsze marzył o podróży w najpiękniejsze miejsca na świecie. Teraz ma szansę zrealizować swój niewiarygodny plan...

Ziemowit Ziętek / Fot. Archwium prywatneAkcja w 80miejsc.pl ma na celu zebranie pieniędzy na podróż życia, lecz z korzyściami dla wszystkich! - Będą relacje na żywo - wymienia Ziemowit Ziętek, organizator całego przedsięwzięcia - Dużo mocnych wrażeń, przygód, dużo ciekawej i praktycznej wiedzy, blog z podróży, aktualne zdjęcia... - mówi i od razu dodaje - Chcę, aby każdy czuł się uczestnikiem tej podróży.

Ziemowit przewidział także korzyści dla sponsorów - Korzyści z pomocy przy realizacji tego planu jest mnóstwo! - mówi - Najważniejsze to innowacyjny projekt, którego firmy będą partnerami (w końcu reklama będzie częścią wyprawy dookoła świata), poza tym nieograniczone możliwości związane z promocją na stronie internetowej akcji.

Aby pomóc wystarczy zakupić "cegiełkę" i można zacząć promować się w serwisie. - Chcę pokazać, że podróżowanie nie musi być nudne i stereotypowe, ale każdy może mieć w tym swój udział - mówi Ziemowit - Ludzie sami napiszą do każdego miejsca swój scenariusz. Dzięki temu, każdy będzie czuł się uczestnikiem tej fascynującej podróży - dodaje.

Wkrótce na stronie internetowej 80miejsc.pl pojawi się możliwość rejestrowania swoich kont. Każdy z użytkowników będzie mógł przesłać swoje propozycje związane z podróżą. Każdy dowie się także, czy jego pomysł wpłynął na wyprawę Ziemowita.

- Projekt mi się bardzo podoba! - mówi Julia Bartosz z Zawiercia, która niedawno dowiedziała się o tej akcji
- Jest bardzo oryginalny, a przede wszystkim dzięki takiej podróży każdy będzie mógł razem z nim poznawać świat. To jak... Big Brother w wersji turystycznej - śmieje się Julia.

Ziętek planuje odwiedzić m.in. Stonehenge(Anglia), Akropol(Grecja), Czekoladowe Wzgórza(Filipiny), Świątynię Abu Simbel(Egipt) i wiele, wiele innych! Swoją podróż Ziemowit zakończy... na Atlantydzie, a dokładniej zobaczy jej projekt.

- Na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o wyprawie Ziemowita - mówi Bartek Tkaczyk z Płocka, który także dopinguje akcję - Będzie to wielkim wydarzeniem, lecz w naszym kraju realizacja tego pomysłu będzie dużym problem - dodaje. Ziemowit twierdzi, że będzie to podróż jakiej jeszcze nie było. Trzymamy za niego kciuki i czekamy na pierwsze relacje!

80miejsc.pl
Kup cegiełkę, pomóż Ziemowitowi
Ziemowit o swoim pomyśle
Fan Klub akcji na Nasza-Klasa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Cocietoobchodzi
  • Cocietoobchodzi
  • 01.05.2011 14:05

Julia Bartosz? To ta świnia z różową grzywką? A sam projekt bardzo ciekawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lekki przyjemny art, z powodzeniem mógłby się ukazać w prasie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaintrygował mnie ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, widzę że Ziemowit w końcu kogoś namówił na napisanie artykułu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.