Facebook Google+ Twitter

Zima, która niesie radość

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-04 09:01

Tej zimy brakuje widoku bałwanków, kuligów z pochodniami, bitew śnieżnych. Zmęczeni ciągłym odśnieżaniem przeklinamy biały puch i niecierpliwie czekamy na wiosnę, ona sobie z tym śniegiem poradzi.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Znów zawiało na biało. Fot. I. Malinowska
Znów zawiało na biało. Fot. I. Malinowska

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Widoki ładne, ale czy są osoby które lubią ręcznie sprzątać takie ilości śniegu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 22:45

Wspomnienia i owszem, ale jak wszystko bolało po demontażu, naszego super bałwanka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 22:35

ale jakie macie teraz cudne wspomnienia :) Czasami człowiek w przypływie dobrego humoru zaczyna z młodzieńczym zapałem żyć chwilą i to jest najfajniejsze !

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 22:26

Kiedyś, tam kiedyś... Skrzyknęliśmy się w kilku dumnych tatusiów i dawaj lepić dla dzieci bałwana - dużego bałwana! Całą niedzielę układaliśmy kula po kuli, już śniegu brakowało w pobliżu. W końcu stanął wielki jak obelisk bałwan, sięgał do pierwszego piętra. Wycieczki chodziły go oglądać, wszystko było, pięknie, ładnie, ślicznie, a my jacy dumni! Oczywiście do czasu... Nastała odwilż i nasz śliczny super wielki bałwan zaczął niebezpiecznie się pochylać. Strach pomyśleć, co by się stało, jak ta masa już prawie lodu by spadła na kogoś.... Dzieci płakały, my wkurzenia na swoją głupotę i źli na samych siebie, kilofami przez dwa dni rozbijaliśmy te nasze "monstrum" Jak się bawić, to się bawić...:):):):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 22:04

Antoś , przecież odrobina szaleństwa jest równie potrzebna jak powaga . Na zjazd z dachu jednak się nie zdecydowałam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 21:56

Taaaak... Śniegu mam dostatek, górka także by się znalazła, gorzej z wanną będzie... Przypomniał by sobie człowiek beztroskie lata...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 16:31

Inko, za to zdjęcie z wanną, należy Ci się ogromny plus (+) Sam kiedyś na podobnej zjeżdżałem :) Zjeżdżać jak zjeżdżać, ale wtargać tę kupę złomu pod górę, to dopiero..... Co tam sanki! Wanna ! To było to! Poza tym, fajna jest, ta zimowa galeria :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Największą radochę, to mają dzieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.02.2010 19:41

Panie Tadeuszu ,"Piękna nasza Polska cała. Piękna, żyzna i wspaniała..." ale czy piękna jako Państwo? Tu mam wątpliwości .