Facebook Google+ Twitter

"Zima w mieście" w Warszawie. Zaplanuj swoje zimowe szaleństwo!

Ferie w Warszawie? Przecież to nie musi być nudne! Zaplanuj swoje zimowe szaleństwo i sprawdź ile będzie kosztowało.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Lowdown/licencja CC 3.0Miasto przekonało rodziców, że dzielnice Warszawy jednak potrafią zorganizować ciekawe ferie dla uczniów. Spektakle teatralne, pokazy filmowe, imprezy sportowe i kulturalne, zwiedzanie ZOO, a może lodowisko? Kolejna "Zima w mieście" zaopiekuje się dziećmi. Tym razem bezpłatnie, ale to najprawdopodobniej się zmieni. Ostatnie wakacje kosztowały miasto aż 12 mln złotych. "Teraz przyszła pora, by myśleć o zaciskaniu pasa" - pisze wyborcza.pl. "Pas rzeczywiście przyjdzie się zacisnąć" - przyznaje władza. Jak na razie Ratusz rozważa wprowadzenie opłat tylko za posiłki. Czy będzie odpłatna również opieka? Nie wiadomo.

Płatna oferta wakacyjna jest jednak bardzo szeroka. Akademia Fotografii organizuje FOTOFERIE dla gimnazjalistów i licealistów w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Pięć dni warsztatów kosztowałyby około 500 zł. Jest również możliwość spędzenia zimowej przygody w świecie techniki w RoboCamp. Za interaktywną zabawę z robotami zapłacimy w granicach 800 złotych. Dla zwolenników aktywnego odpoczynku klub Sporteum zaoferuje turnusy sportowe w cenie 450 złotych.

Tendencje spędzania wakacji przy komputerze lub przed telewizorem nieuchronnie przechodzą do historii. Niestety, bezpłatne i ciekawe ferie to prawdopodobnie również czas przeszły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.