Facebook Google+ Twitter

Zima wasza, wiosna nasza. PiS zapowiada kontrofensywę

W rozmowach zakulisowych Sejmu dostrzega się tendencję, że Prawo i Sprawiedliwość zaczyna wychodzić z niemocy spowodowanej przegranymi wyborami parlamentarnymi i jesiennym rozłamem w partii. Mówi się, że PiS szykuje wiosenną kontrofensywę.

Sonda

Kontrofensywa PiS ma szansę?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakJak ustaliła rp.pl, opierając się na wypowiedzi anonimowego informatora, kontrofensywa PiS zacznie się po Wielkanocy. Ma nad nią pracować niewielka grupa ekspertów i działaczy, w tajemnicy przygotowując kampanię informacyjną w mediach oraz na plakatach.

Ta nieformalna grupa składać się ma z najbliższych Jarosławowi Kaczyńskiemu pracowników. Wśród nich wymieniani są m.in. Adam Lipiński, Adam Hofman, Tomasz Poręba oraz kilku ekspertów z branży ekonomicznej, a także politolodzy i socjolodzy.

Jeden z informatorów miał powiedzieć, ze pracujący w całkowitej tajemnicy zespół przygotowuje „wiosenną rewolucję”. Plany nie są znane nawet samym członkom PiS. Wiadomo jedynie, że kampania będzie bardzo intensywna, ma być prowadzona w każdym obszarze życia publicznego.

T. Rydzyk: Katolicy nie powinni płacić podatków. Czy to pierwszy element kontrofensywy PiS?

Rzecznik PiS, Adam Hofman, nie chce na ten temat udzielać żadnych informacji. Pytany o kampanię nie potrafił ukryć zdenerwowania.

– Trwają prace nad różnymi projektami. Rzeczywistość szybko się zmienia, więc trzeba przeformatować niektóre działania – enigmatycznie tłumaczy wiceprezes partii Beata Szydło.

Czy faktycznie partia Kaczyńskiego szykuję wiosenną rewolucję, czy tylko polityczny blef mamy się przekonać tuż po Wielkanocy, w okolicach 10 kwietnia.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 16.02.2012 18:49

PO sie kompromituje gdy od lat sytuacja na rynku pracy jest tragiczna rząd proponuje podniesienie wieku em. to strzał głupoty w głowa ... reforma można robić gdy rynek jest chłonny itd chyba ze chodzi tylko o wyciągnięcie KASY z kieszeni polaka...słowem niedługo poarcie dla tego nibyrzadu spadnie do O. a z tym ACTA to szkoda gadać .. kukułczejajo podrzucone przez USA dla europy i rząd przy tej sprawie tez ogłupiał!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mateusz
  • mateusz
  • 16.02.2012 14:58

Kiedyś dużo pisano że Kaczyński podpali Polskę...najwyższy czas, niech spali w pizdu razem z Tuskiem mi już wszystko jedno :*

Komentarz został ukrytyrozwiń
Levy
  • Levy
  • 15.02.2012 17:58

Ci frajerzy z PO nawet Stadionu na czas nie potrafią otworzyć - że my jeszcze ten debilny rząd Tuska musimy tolerować ! Afryka potrafi zrobić na czas" Mistrzostwa Afryki" potrafią oddać również stadiony na czas i autostrady. Bierzcie ciule przykład z Afryki !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kot jarka
  • kot jarka
  • 15.02.2012 15:40

Wiecie co Uwielbiam w wyborcach PISu? Ich fanatyzm.
Pięknie sie czyta wypowiedzi o Tusku rządzie i innych,którzy nie popierają jarka zawsze dziewicy.
Lubie was za to!

Komentarz został ukrytyrozwiń
szpilowyhajama
  • szpilowyhajama
  • 15.02.2012 11:28

PiS spali EURO 2012 w Polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń
baca
  • baca
  • 14.02.2012 22:20

a jo wom powiym jyny telo.tyn dobrobyt wsyckim bije do czepani.koniec swiata isto sie blizy .dejmy se po pysku a wypijmy sie po kwaretce a zasik beje dobze

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 14.02.2012 21:28

Wojciech Arciszewski - ta władza na to zasługuje ,by ją obalić nawet siłą ,póki jest jeszcze co ratować!

Tylko że PiS tego nie zrobi - Platformie marzy się wyjście PiS na ulice rozróby ,mordy wzorowane na PO.
Tylko że PiS tego nie zrobi ,bo PiS otrzyma władzę nie długo na tacy. Bez walki ,owszem protesty będą ...
Powtarzam PiS otrzyma władzę bez szczególnych starań na tacy - bo Polacy na samą myśl TUSK i PO dostają konwulsji wymiotnych. Stanie się to co na Węgrzech .... kapitalny remont p. Arciszewski!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy przypadkiem PiS nie szykuje zamachu stanu?

W pisowskich głowach mogą się wylęgać różne scenariusze, wszak to partia "prawdziwych polskich patriotów", a więc ma glejt na rządzenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 14.02.2012 19:25

autor najwyraźniej snuje jakąś teorie spiskową: tajny przeciek ,rzecznik Hofman zdenerwowany, ofensywa w każdej dziedzinie życia.I co jeszcze, może jakiś sabotaż albo zamach?Straszenie PISem już nie wystarcza autorze."Anonimowy informator" już nie odwruci uwagi.