Facebook Google+ Twitter

„Zimna Krew” Theresy Monsour

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-28 12:21

Bunny Pederson nie podobał się brzoskwiniowy kolor, który jej najlepsza przyjaciółka wybrała dla swoich druhen. Po zbyt wielu kieliszkach wina musującego postanowiła wrócić do domu, żeby się przebrać. Była to najgorsza decyzja w jej życiu.

 / Fot. AurumDzień po zniknięciu dziewczyny, sierżant Paris Murphy oglądając w telewizji reportaż 
z poszukiwań, rozpoznała komiwojażera, który zaoferował swoją pomoc w poszukiwaniach zaginionej druhny. Justice Trip odnalazł palec Bunny i stał się gwiazdą mediów. Na początku Paris nie pamiętała skąd go zna, ale przypomniała sobie, że kiedyś zaprosił ją na bal absolwentów.

Instynkt podpowiadał jej, że w telewizyjnych wystąpieniach Justice’a brzmiała jakaś fałszywa nuta. Przypadkowe spotkanie z nim utwierdziło ją w przekonaniu, że śledztwo idzie złym torem. Zbliżające się klasowe spotkanie po latach, wydawało się doskonałą okazją do odkrycia śmiertelnie niebezpiecznej prawdy...

Theresa Monsour mieszka w Minnesocie z mężem i dwoma synami. Z wykształcenia jest dziennikarką - pisze o pracujących matkach, przestępstwach, sprawach sądowych, edukacji i miejskim życiu. W wolnym czasie oddaje się swoim ulubionym rozrywkom: polowaniu na drobną zwierzynę, łowieniu ryb, jeździe na biegówkach i gotowaniu.

„Intrygującej bohaterce towarzyszy wiele innych złożonych i wyraźnych postaci. Od pierwszej do ostatniej strony książka kipi akcją, a historia opowiedziana jest z prawdziwym mistrzostwem.”
Jeffrey Deaver

„Zimna Krew” Theresa Monsour
Wydawnictwo Aurum

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.