Facebook Google+ Twitter

Zimno? Już teraz możesz zaplanować gorące wakacje

Dla tych, którzy ze względu na mrozy już marzą o wypoczynku w ciepłych krajach, w dniach od 21 do 23 stycznia 2011 w Centrum EXPO XXI w Warszawie, odbędą się międzynarodowe targi turystyczne - International Travel Market Warsaw.

Wakacyjne plany na lato / Fot. Materiał prasowy EXPO XXIWiększość firm z branży z pewną nieśmiałością spoglądała na inicjatywę Expo XXI uruchomienia kolejnych targów o tematyce turystycznej. Termin nieco dziwny bo oferty letnie już zaprezentowano jesienią a na zimowe jeszcze za wcześnie. Okazuje się jednak, że konkurencja robi swoje i każda inicjatywa promocyjna ma szanse na sukces. A przesłanki są co najmniej trzy:

1. Warszawa to cały czas najliczniejszy i najbogatszy rynek konsumencki, więc tutaj po prostu trzeba być - w praktyce nawet kilka inteligentnie zorganizowanych imprez tego typu w roku ma szansę zakończyć się sukcesem.

2. Termin wcale nie jest taki głupi, w sklepach bowiem ruszyły wyprzedaże sprzętu i ubrań zimowych a za chwilę pojawią się nowe kolekcje wiosenno-letnie i co za tym idzie już całkiem konkretne myślenie gdzie się wybrać na urlop,

3. Renomowane targi turystyczne z kilku lub kilkunastoletnią tradycją gromadzą kilkuset albo ponad tysiąc wystawców - przyprawia to o ból głowy zwiedzających, którzy nie są w stanie fizycznie ani umysłowo objąć prezentowanej oferty. Z drugiej zaś strony wystawcy na tak wielkich targach nikną w oceanie innych ofert i narzekają, że mało kto pyta o konkrety i molochy targowe stają się powoli głównie prestiżowym spotkaniem branży.

Paradoksalnie może okazać się, że formuła mniejszych targów skierowanych bezpośrednio do klienta ostatecznego będzie tańsza i skuteczniejsza.

Targi International Travel Market Warsaw zapowiadane są przez organizatorów jako jedno z ważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej w Polsce w 2011 roku. Jak to targi - mają być znakomitym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz negocjacji. Połączenie imprezy wystawienniczej dla osób profesjonalnie zajmujących się turystyką oraz indywidualnych odbiorców usług tej branży ma być atrakcją dla tysięcy odwiedzających, wystawców i przedstawicieli mediów branżowych.

Targi będą miały formułę biznesowo-konsumencką. Co to oznacza? Pierwszy dzień targów przeznaczony będzie dla osób zawodowo związanych z szeroko pojętą turystyką. Dwa kolejne dni to czas dla indywidualnych klientów, którzy chcą zaplanować swoje wakacje oraz poznać tajemnice zakątków świata, które do tej pory były dla nich nieznane. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, konkursy z nagrodami, pokazy tańca oraz wiele innych.

A jak będzie w rzeczywistości? Zobaczymy i opiszemy.

Więcej informacji:
NajlepszeImprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.