Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29599 miejsce

Zimny prysznic na mrozie

Pewien pyszałkowaty pieniacz żerując na czyimś pomyśle chciał zdobyć sławę, pieniądze, kobiety... I tu srogo się zawiódł, ponieważ rychło okazało się, że jego radosna twórczość boleśnie zderzyła się z prawem autorskim.

Zimno, wiec tulę się do gorącej Ewy. / Fot. Jerzy DołęgaW otchłani wirtualnej sieci napotkałem na zapis kilku dni z życia miejskiego marzyciela, który osiedlił się w Bieszczadach. Wprawdzie nigdy w Bieszczadach nie byłem, ale jako mieszkaniec Podlasia niejednokrotnie zmagałem się z siłami natury i wydawało mi się, że doskonale rozumiem doświadczenia i intencje człowieka, który ten tekst stworzył. W oparciu o ten tekst stworzyłem artykuł. Pierwszy artykuł w moim życiu. Wysłałem go do redakcji Wiadomości24.

Przyznałem, że tekst jest czyjś tam ale nie wiem czyj... I tu rychło wyszły na wierzch moje braki w znajomości dziennikarskiego fachu, ponieważ zarzucono mi plagiat. Szok! I kubeł zimnej wody na rozpaloną, pyszałkowatą ambicję. A zimna woda przy kilkunastu stopniach mrozu ma niezmiernie mocne działanie studzące zapał i temperament.

Lekcja pokory Nr 1. Tematem artykułu było pomstowanie na śnieg i mróz. Pomstowałem powodowany słusznym gniewem, jednakowoż złorzeczyłem zimie słowami użytymi wcześniej przez kogoś innego. Ukradłem jego myśli...

Wracając do zimy, pomstowania i zgodności z regułami prawa autorskiego - przesyłam moją własną fotkę, fizjonomię skromnego nowicjusza plecami przytulonego do gorącej Ewy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Skrucha dokonana, a teraz raźno do przodu z własnymi obserwacjami. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Macham kapeluszem ! rzadko ludzie uderzą się tak głośno w pierś: mea culpa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za debiut. Bo teraz jest ten właściwy:) i plus za pokorę i szybkie uczenie się. Świetny:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli to lekcja pokory, odrobiona została po mistrzowsku :) Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.