Facebook Google+ Twitter

Zimowa akcja Wiadomości24

Od kilku tygodni zima w Polsce ma się wyjątkowo dobrze. Wiadomości24 postanowiły przyjrzeć się temu bliżej...

Tak wyglądają poranki przed domem redaktorki Agaty Marczewskiej. / Fot. U.A.MarczewskaZima w tym roku poszła na całość - od kilku tygodni doświadczamy wyjątkowo dokuczliwych mrozów. Zakopane w śniegu samochody, problemy na drogach, wielogodzinne opóźnienia pociągów - kto z nas tego nie przeżył? Ci, którzy borykają się z tego typu utrudnieniami mogę na swój sposób mówić o szczęściu - wielu ludzi przeżyło brak dostawy prądu, brak ogrzewania... W niektórych regionach Polski zanotowano dziś w nocy ponad trzydziestostopniowe mrozy.

Proponujemy Wam wykorzystanie zimowego koszmaru w sposób produktywny. Od dzisiaj czekamy na Wasze relacje i historie dotyczące bardziej lub mniej nietypowych przygód spowodowanych zimą i mrozami. Spędziliście wiele godzin w zimnych pociągu z nieczynną toaletą? Nie udało się Wam odkopać rano samochodu i spóźniliście się na ważne spotkanie? A może po prostu przeziębiliście się i mroźne tygodnie spędziliście w ciepłym łóżku, popijając gorącą herbatę?

W drodze do pracy :-) / Fot. U.A.MarczewskaOd dzisiaj czekamy na maile od Was opisujące krótko sytuację w Waszym regionie i Wasze prywatne, zimowe tarapaty. Chcemy dowiedzieć się zarówno o problemach, jakie stworzyła naszym Autorom zima, jak i o tym, jak z zaistniałą sytuacją radziły sobie służby w Waszych miejscowościach.

Informacje prosimy przesyłać na adres redakcja@wiadomosci24.pl. W temat wpisujemy "Zima w Wiadomościach24". W miarę przychodzenia maili będziemy tworzyć materiał podsumowujący ogólną sytuację. Prosimy również o nadsyłanie linków do Waszych zimowych galerii.

Kto wie, może razem pokonamy mrozy?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Zima piękna zima ok może być, ale bawi mnie to w Święta a nie na codzień. Poprostu masakra drogi zasypane, chodniki szkoda gadać. Zostaje zrobić zapasy i nie wychodzić z domu( jeżeli jest w nim prąd). Jak ją pokonać rada dla drogowców troche więcej wyobraźni i chęci do pracy. Jeżeli chodzi o nas zwykłych zjadaczy chleba zostaje nam zacisnąć zęby i czekać do lata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żyję ponad pół wieku, ta zima to bajka. Na pewno są ludzie którzy pamiętają zimę stulecia 1978/79. Jeździłem wtedy w pogotowiu ratunkowym. Jak jechałem na dyżur do przychodni, to zabierałem ludzi z przystanków. Oni mieli ciepły dojazd w okolice domu, a ja obciążenie karetki tak że każdy skorzystał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.01.2010 18:01

Tak trzymać! Znaczy się, front "robót" na przyszłość zapewniony:):):):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daje dobry przykład i wysłałem swoją zimową historyjkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Antoni, może wtedy wymyślimy kolejną akcję? Kto wie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.01.2010 17:53

Kochani, pomysł wspaniały, ale troszeczkę w przyszłość wybiegając, pomyślmy co będzie się działo, jak śniegi zaczną topnieć....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co do sytuacji w moim mieście - Sosnowiec, nie jest źle. Przedwczoraj -18, dzisiaj -15 rano i -10 w ciągu dnia. Nie wiem, jak uważają media, ale moim zdaniem niewiele pozostało nam jeszcze takich dni ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

i....... 5 gwiazdek w płatkach białego puchu zimy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sympatyczna Agatko :)
Zimowe poranki w białej scenerii są bardzo sympatyczne w widoku za oknem ;)
Mniej sympatyczne jest odśnieżanie.

Z zimowym (za oknem -20) wirtualnym (w oknie monitora ciepło z pierzynką białego puchu) pozdrowieniem :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najgorsze jest wyjście do miasta . Po powrocie ma się wrażenie ppwrotu z Sybiru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.