Facebook Google+ Twitter

Zimowa Fiesta 2013 w gorących rytmach. Tylko kto o tym wie?

W Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - Zimowa Fiesta 2013 - w Gubinie w Lubuskiem wzięło udział około 200 dzieci. Obok wykonawców z Polski wystąpili goście z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Tylko kto o tym wie?

Zimowa Fiesta-Wizinowa (Samba) - Telewizja Gubin / Fot. Zrzut ekranu. TVGubinZapowiedź imprezy była z przytupem. Przynajmniej u organizatora:

"Do Gubina, na zaproszenie Gubińskiego Domu Kultury zjedzie kilkanaście dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Są wśród nich prawdziwe gwiazdy, jak chociażby Zespół Reprezentacyjny Republiki Białorusi z Brześcia, zespół "Studio Sowierszenstwo" z Moskwy, czy zespół "Wizynowa" z Kijowa. Folklor, sztuka nowoczesna w śpiewie, tańcu, gimnastyce i malarstwie w tych dniach zdominują Gubin. To ponad 200 uczestników. Prezentacje konkursowe odbywać się będą w Sali Widowiskowej Gubińskiego Domu Kultury w sobotę i niedzielę, 5 i 6 stycznia. Zaś wielka gala laureatów, 7 stycznia o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam! Wstęp wolny! " - można było przeczytać na Facebooku.

Po gorącej zapowiedzi zapanowała dziwna cisza. Choć był to konkurs, do dziś nie wiadomo, kto wygrał (sic!). Do dziś próżno znaleźć cokolwiek na ten temat w mediach (nawet regionalnych, nawet gubińskich), trudno u źródeł. Zdjęć z imprezy też nie widać. Minęły niemal dwa tygodnie. Festiwal odbywał się 5-7 stycznia br.

A był to temat, którego nie powinny powstydzić się nawet media ogólnopolskie. Nie powinno zabraknąć patronów imprezy, w tym medialnych...

Więcej TUTAJ

Filmiki, do których linki poniżej, pokazują profesjonalizm gości. Zobacz koniecznie:

Zimowa Fiesta-Wizinowa (Samba) - Telewizja Gubin
Zimowa Fiesta-Promienczyk (W naszej chacie święta) - Telewizja Gubin
Zimowa Fiesta-Wizinowa (Dziecięce marzenia) - Telewizja Gubin

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wyniki są już znane. :) Czytaj: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.