Facebook Google+ Twitter

Zimowe Forum Tańca w Lublinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-02-05 22:40

Jutro w lubelskim Centrum Kultury rozpoczyna się kolejna edycja Zimowego Forum Tańca Współczesnego. Przegląd potrwa do niedzieli.

Plakat / Fot. Marek SzymaniakW tegorocznej odsłonie forum zobaczymy trzy spektakle. Pierwszy, który zobaczymy w piątek, to „Okno” z chorografią Stanisława Wiśniewskiego i grą aktorską Céile Pegaza, Ryszarda Kalinowskiego. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć przedstawienie „48/4”, gdzie na scenie pojawią się Beata Mysiak, Anna Żak, Wojciech Kaproń oraz wspomniany już Ryszard Kalinowski. W niedzielę natomiast zobaczymy spektakl „NN”, w którym parę głównych aktorów tworzą dwaj ostatni wymienieni w sobotnim przedstawieniu. Oba te przedstawienia firmowane są przez Lubelski Teatr Tańca.

Zimowe Forum Tańca Współczesnego to także towarzyszące ogólnopolskie warsztaty dla młodych adeptów sztuki aktorskiej. Odbędą się one 7 - 8 lutego 2009. Zajęcia poprowadzi polsko-francuska para nauczycieli – Cecile Pegaz i Anita Wach. Koszt warsztatów w dniu rozpoczęcia to 100 zł. Organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona.

W Centrum Kultury będziemy mogli także zobaczyć pokonkursową wystawę fotografii „Taniec –energia ciała i wyobraźni”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.