Facebook Google+ Twitter

Zimowe wyprzedaże czas zacząć!

W niektórych sklepach, już teraz zaczynają się zimowe wyprzedaże. To dobra okazja, by kupić coś, na co dawno mieliśmy ochotę, a szkoda nam było wydawać zbyt dużo pieniędzy.

 / Fot. Web Design Hot - http://www.webdesignhot.com/CC BY-SA 3.0Kolorowe witryny kuszą klientów i zachęcają do zakupów. Niemal na każdej z nich widnieją plakaty z napisami "sale", "wyprzedaż", "70% taniej" etc. Wielu ludzi korzysta z okazji i kupuje różne rzeczy. Często nawet te zbędne. Zimowe wyprzedaże bywają idealną okazją do kupienia czegoś po dużo niższej cenie.

Powinniśmy jednak uważać na różne pułapki i chwyty marketingowe. Niekiedy zdarza się, że przedmioty wcale nie są przecenione tak wysoko, jak reklamuje sprzedawca. W niektórych sklepach, przed wyprzedażami, celowo podwyższa się ceny, aby potem drastycznie je obniżyć i móc chwalić się spadkiem ceny, aż o 70 proc.

Aby sprawdzić, w których sklepach rozpoczęły się już wyprzedaże, wystarczy wejść na stronę internetową danego sklepu, bądź na stronę większej galerii, w której ten sklep się znajduje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.