Facebook Google+ Twitter

Zimowy autolans

Zima trwa w najlepsze. A u nas trwa autolans!

 / Fot. U.A.MarczewskaTygodniowy autolans rozpoczął Łukasz Wolski, który zwrócił uwagę na ciekawostkę: kilka dni temu stronę główną Wiadomości24 zdominował sport.

Maksymilian Szczepaniak miał się czym pochwalić - jego informacja na temat znikającego napisu w serwisie Nasza-klasa została powtórzona przez inne media internetowe, takie jak Alert24. Maksymilian w swoim materiale zastanawiał się, czy akcja z logo popularnego serwisu społecznościowego ma w jakiś sposób nawiązywać do kradzieży tablicy z obozu Auschwitz-Birkenau. Aż tak makabrycznie chyba nie było, ale tekst naszego autora wzbudził spore zainteresowanie.

Kajetan Balcer pochwalił się nam wrzuceniem na serwis YouTube fragmentu swojego wykonania utworu "Every Breath You Take" grupy The Police. Mamy nadzieję, że to tylko początek tego typu aktywności ze strony Kajetana.

Pewnym pesymizmem powiało od wieści, jakich dostarczył nam Mateusz Max Maksiak. Nasz fotograf rozchorował się na zapalenie zatok. Chyba nie było zbyt wesoło, ale wszystkich, którzy martwią się o zdrowie Mateusza pragnę uspokoić: dzisiaj widziałam go na własne oczy i chyba wszystko idzie ku dobremu.

Ewa Krzysiak przesłała link do strony Naszego Miasta, gdzie ukazała się galeria jej zdjęć. Tym samym Ewa przedłużyła świąteczny nastrój, wspomniane zdjęcia dotyczyły bowiem warszawskich szopek.

Wszystkim Autolansowiczom dziękujemy i prosimy o więcej. Pamiętajcie, w ramach grupy autolansu chwalimy się przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie mogę skontaktować się z redaktorem dyżurującym. Wysłane e-maile. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.