Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27737 miejsce

Zimowy brzeg morza w Międzyzdrojach - zdjęcia

W trzeciej (niepełnej) dekadzie lutego brzeg naszego morza wyglądał prawie bajecznie. W Międzyzdrojach pomimo cieplejszych dni było śnieżnie i lodowo. Spacery w takiej scenerii to ciekawe przeżycie i gwarantowany relaks...

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Ryszard Jan Zagórski
Fot. Ryszard Jan Zagórski

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

RRaśiek
  • RRaśiek
  • 15.03.2012 13:08

Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stanisłąwa Szczec..
  • Stanisłąwa Szczec..
  • 15.03.2012 10:55

Podobają mi sie te ujęcia brzegu Bałtyku. Ale już chyba ich nie ma, bo ostatnio tak ciepło. Jak my mało znamy naszą przyrodę - jest taka różnoraka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Henia Kil
  • Henia Kil
  • 13.03.2012 10:26

Ładna galeryjka. Pojadę tam latem. Zobaczę co z tego zostało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia pięknie oddają uroki morskiego krajobrazu!
Jednak jestem ciepłolubnym stworzeniem i wolę
patrzec na morze przez takie interesujące galerie :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystyna w swoim stwierdzeniu zawarła to, co wpłynęło na moją decyzję o zrobieniu tych zdjęć i pokazaniu tego przynajmniej w małej skali. :)
Piękne, wspaniałe, niedoceniane...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hanna Jasek
  • Hanna Jasek
  • 06.03.2012 11:04

Nie doceniamy tego co mamy. Jeździmy gdzieś na Karaiby i inne jakieś Seszele czy do Hiszpanii bo tam ciepełko i sie smażymy. Obok pod ręką mamy taki skarb nasze morze Bałtyckie i plaże zimą też ładne co widać na tych zdjęciach. Dziękuję za otwarcie mnie oczu na to bo też nie widziałam brzegu morskiego zimą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Xińska
  • Joanna Xińska
  • 06.03.2012 10:14

Wspaniałe nasze morze. Nie byłam zimą nad Bałtykiem. Chyba będę musiała przemyśleć urlop na następny rok gdzieś tam zaplanować nad naszą wielką wodą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
teresaza111
  • teresaza111
  • 05.03.2012 21:36

Ja to widziałam, ale z innej strony, bo tak bardziej od brzegu. Teraz widzę znacznie więcej dzięki tej galerii. Faktycznie, wygląda to bajecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ola Janik
  • Ola Janik
  • 05.03.2012 14:50

Piękny brzeg. Zupełnie inny niż pamiętam z lata!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Poraziński
  • Andrzej Poraziński
  • 05.03.2012 11:07

Tak zamarznięte, czy zmarznięte fragmenty pływające to chyba jest możliwość popływania sobie na nich. Może nawet bym sie odważył. A te hałdy śnieżne jak zastygłe góry dają ciekawsze wrażenie chyba tam na miejscu. Ale i tak widać że to duże.