Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1157 miejsce

Zimowy obóz IKMA

W Lubeni koło Rzeszowa odbyły się zajęcia Israeli Krav Maga Polska. Uczestnicy poznawali i doskonalili umiejętności walki wręcz, samoobrony oraz technik interwencji. Uczestniczył w nich mł. asp. Szymon Dziębowski z KPP w Zakopanem.

 / Fot. Archiwum prywatne Sz. DziębowskiegoProwadził je wraz z instruktorami prekursor krav maga w Polsce Krzysztof Sawicki 3 dan, twórca m.in. programu  / Fot. Wikipediawalki w bliskim kontakcie dla służb specjalnych oraz systemu walki nożem.

 / Fot. WikipediaIsraeli Krav Maga to nowoczesny system walki wręcz i samoobrony, który używany jest przez służby mundurowe na / Fot. Wikipedia całym świecie.

Mł. asp. Szymon Dziębowski z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, od lat zajmujący się szkoleniem policjantów taktyki i techniki interwencji.

 / Fot. Archiwum KPP Zakopane- Szymon stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, czego dowodem jest uzyskanie wyższego stopnia wtajemniczenia - podkreślił rzecznik prasowy komendanta powiatowego Policji w Zakopanem mł. asp. Krzysztof Waksmundzki.

Obóz był jednocześnie sprawdzianem umiejętności przed wyjazdem na międzynarodowy letni kurs instruktorski w Netanji – mieście, które jest centrum Krav Maga.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.