Facebook Google+ Twitter

Zindene Zidane na warszawskiej Pradze

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-05 18:57

Warszawską Pragę odwiedził niecodzienny gość. Dzieci i młodzież z praskich podwórek przecierały oczy ze zdumienia. Na boisku, między przedwojennymi kamienicami w piłkę grał były mistrz świata, Francuz Zinedine Zidane.

Idol wielu chłopców, jeden z najlepszych piłkarzy świata, popularny Zizou przyjechał do Warszawy, aby otworzyć świetlicę dla trudnej młodzieży.

Anna Machalica ze stowarzyszenia "Otwarte Drzwi" mówi, że Zidane to dobry przykład, który dzieci mogłyby naśladować. Dodaje, że wiele dzieci z tak zwanych trudnych rodzin słabo się uczy, sprawia kłopoty wychowawcze, a ich aktywność idzie w złą stronę. Przykład Zindene'a Zidane'a pokazuje, że można się wyrwać ze złego środowiska. Opiekunka podkreśla, że Zizou także wyrastał w trudnym środowisku, a jednak doszedł do wielkiej sławy, pieniędzy i zaszczytów.

Zinedine Zidane życzył powodzenia biało-czerwonym na Euro 2008. Podkreślił, że jest wielu faworytów i wiele drużyn, które mogą zwyciężyć w tym turnieju. Zindane zapewnił jednak, że kibicuje Francji i liczy na to, że to trójkolorowi zostaną mistrzem starego kontynentu.

Szczęściarzom udało się zdobyć autograf Zinedine'a Zidane'a. Nie było to jednak łatwe, bo piłkarzowi towarzyszyła liczna ochrona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.