Facebook Google+ Twitter

Zinedine Zidane na poznańskiej murawie Kolejorza

Na Euro 2008 z drużyną narodową nie pojedzie. Za to będzie dopingował młodych piłkarzy w meczu Pucharu Mlecznego Startu. Legenda reprezentacji Francji i Realu Madryt – Zinedine Zidane, 4 czerwca zawita do Poznania.

Zidane i Marcin Baszczyński podczas meczu Real - Wisła w sierpniu 2004. / Fot. AKPAPuchar Mlecznego Startu – pod taką nazwą organizowana jest polska edycja Danone Nations Cup. W rozgrywkach wzięło udział kilkanaście tysięcy małych piłkarzy. Finały rozegrają 32 drużyny. Dwie z nich, to poznańskie Warta i Trzynastka.

Zinedine Zidane, który jest twarzą związanej z Pucharem kampanii Danone, przyjedzie do Poznania 4 czerwca.
Będzie dopingować młodych zawodników, którzy rozegrają mecze na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Impreza rozpocznie się o 15.00, a potrwa do 18.00. Drużyna, która wygra poznański finał, będzie reprezentowała Polskę w światowym finale w Paryżu. Francuski piłkarz, oprócz obejrzenia meczu, spotka się jeszcze z władzami miasta Poznania.

Sama idea pucharu jest szczytna – każdy kibic, który przybędzie na stadion Kolejorza, to 2,50 zł, które sponsorzy przekażą na program dożywiania dzieci w szkołach. Warto pojawić się przy ul. Bułgarskiej. Bezpłatne bilety będą rozprowadzane w kasach przy stadionu w dniu meczu.

Mimo że Zizou skończył z profesjonalnym futbolem, nie przestaje kochać piłki nożnej. Czyżby następnym krokiem Francuza miało być trenowanie jakiejś drużyny juniorów? Może odpowie na to pytanie w trakcie swojej wizyty w Poznaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja Ciebie też Serdecznie Pozdrawiam - Psuja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@kalutor jak dla mnie żart płytki i nie na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie
Psuja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe kogo wyróżni "główką"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.