Facebook Google+ Twitter

Ziobro będzie kandydować na prezydenta?

Zbigniew Ziobro nie wyklucza swojego startu na prezydenta w następnych wyborach. Zaznacza, że jeżeli otrzyma poparcie od Solidarnej Polski, to na pewno to uczyni.

Sonda

Czy Ziobro ma jakiekolwiek szanse w wyborach prezydenckich?

 / Fot. Wojciech Barczyński/Polskapresse"Jestem gotów podjąć się tego wyzwania" - cytuje słowa Ziobry rp.pl. Poseł twierdzi, ze w sytuacji, gdy rezygnację z ubiegania się o urząd prezydenta ogłosi Jarosław Kaczyński, prawica będzie musiała wystawić swojego kandydata. Ziobro twierdzi, że jest w stanie podjąć się tego wyzwania.

Jacek Kurski komentując słowa Ziobry powiedział, ze jest dumny ze swojego przyjaciela, że już teraz jest on gotowy do startu w wyborach.

"Nie ma lepszej kuźni, w której wykuwa się przywództwo polskiej prawicy, niż wybory prezydenckie. To środowisko polityczne, które ma poważnego, wiarygodnego kandydata na prezydenta liczy się w polskiej polityce. To byłby dla Solidarnej Polski wiatr w żagle" - oświadczył Jacek Kurski.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Miller K
  • Miller K
  • 03.03.2012 21:57

Niegramotny" BUL" Komorowski pewnie przegra z prawnikiem wykształconym człowiekiem jakim jest Pan Ziobro. A szkodliwe dla Polski WSI, pozbawiona zostanie wtyki, na tak ważnym dla państwa stanowisku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 03.03.2012 20:44

Homoseksualista,który się ożenił i ma żonę i dziecko,to już nienajgorzej by wyglądał jako prezydent.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lofas
  • lofas
  • 03.03.2012 14:51

urzad prezydenta jest dla powaznych zasluzonych dla ojczyzny a nie dla jakichs tam plotek z pisu i im pochodnych

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 03.03.2012 10:12

Boję się o jego zdrowie i życie Pana Ziobry .Wrogowie zrobią wszystko by nie wystartował w wyborach,chociaż zostało jeszcze ponad trzy lata. Licho nie śpi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jestem gotów podjąć się tego wyzwania" - cytuje słowa Ziobry rp.pl.

Jak dla mnie jest to dowcip dnia. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edek K
  • Edek K
  • 02.03.2012 23:22

Na agenturę niewielu zagłosuje ,tak więc Ziobro ma duże szanse. Już wrzeszczą w mediach by go zdyskredytować .Plują na niego ci co robią przekręty ,przeważnie ci z PO i SLD.Ta elita najwięcej opluwa Ziobrę .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karol Nadobnik
  • Karol Nadobnik
  • 02.03.2012 23:16

No ktoś musi zrobić porządek w naszym kraju - skoro ten nieudolny rząd nie potrafi,a Prezydent zajmuje się raczej żyrandolami !! Ziobro zrobi porządek z tym syfem ,przymknie złodziei z PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
  • Jakub
  • 02.03.2012 23:15

@ Inka a ktoś napisał ,że masz coś z garem i chyba miał rację ! Do psychiatry bez skierowania .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 02.03.2012 23:11

Ziobro!! -- brawo popieram kryminaliści z Platformy i SLD na niego nie zagłosują ; to zrozumiałe!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 02.03.2012 23:10

hi hi hi świetny prawnik ? Od studiów się pieniaczy , sadził się z kolegami o wszystko ! Teraz też tylko się po sadach włóczy .Facet bez klasy !