Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

109478 miejsce

Ziobro, Cymański i Kurski poza PiS - zdecydował Komitet Polityczny

Współautorzy: Bartek Kubiak

Komitet Polityczny PiS podjął decyzję o wykluczeniu z partii Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego oraz Tadeusza Cymańskiego.

Sonda

Jak oceniasz decyzję PiS?

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiSpotkanie Zbigniewa Ziobry z rzecznikiem dyscypliny PiS, Karolem Karskim, według krótkiej relacji europosła, przebiegało w "bardzo dobrej atmosferze". Tadeusz Cymański i Jacek Kurski także rozmawiali z Karskim.

"Polska potrzebuje opozycji, która zajmuje się sprawami najważniejszymi. Takiej, która zajmuje się gospodarką, kryzysem, rozliczaniem rządzących. A nie zajmuje się sobą. Chcemy zajmować się ważniejszymi sprawami niż ciągłym serialem "Rozłam w PiS". - powiedział rzecznik PiS, Adam Hofman. Zdaniem Hofmana Jarosław Kaczyński proponował kompromis, jednak wykluczeni politycy odrzucili go.

Zbigniew Ziobro zapowiedział, że wraz z wykluczonymi kolegami będzie się odwoływał od decyzji Komitetu Politycznego - czytamy w serwisie Gazeta.pl

"Chcieliśmy ratować PiS, polska prawica została zdławiona, a my zostaliśmy skrzywdzeni i niesprawiedliwie potraktowani" - powiedział Jacek Kurski.

Kazimierz Marcinkiewicz, były polityk PiS stwierdził, że po dzisiejszej decyzji Jarosław Kaczyński jest politykiem przegranym. Z kolei Ryszard Czarnecki powiedział, że był to rozwód bez nienawiści, jednak wyraźnie wiadomo kto ponosi winę za zaistniałą sytuację - podaje Gazeta.pl





Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (44):

Sortuj komentarze:

jędrzej
  • jędrzej
  • 06.11.2011 21:24

PIS jest teraz wypatroszony i bezwładny intelektualnie PREZES i wokół nic to był za duży upływ krwi rana jest śmiertelna

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 05.11.2011 20:19

takie dyrdymały greckie mnie nie obchodza itp tylko najważniejsze sprawy kto w przyszłości bedzie rządził w polsce a więc sprawy PO i PIS a zapadanie sie w nicość partii opozycyjnej PIS jest istotne to dobrze wrózy bo ziobro kurski i pozostali intelektualiści mogą odnieść sukces na prawicy czego młodym zdolnym życze czas nieudaczników fotygi karskiego czarneckiego itd sie skończył

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 05.11.2011 16:57

PIS-jedyne dobro narodowe?Widzę,że antagoniści PIS-u wpadli w panikę.Jestem bardzo zdziwiony!Czyżby strach przed pustką polityczną?Ulga wielka,społeczeństwo uruchamia umysły?

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 05.11.2011 14:13

puchacz nie powtarzaj klamstw.Przeciez wiesz ze Hofman nie mowil o "zbaranialych chlopach " tylko o poslach z PSLu.OT taka subtelna roznica ktora tez w mediach sie jakos dziwnie sie rozmyla.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 05.11.2011 14:08

to zainteresowanie PISem jest tylko elementem indoktrynacji spoleczenstwa.Przeciez o wiele wazniejsze rzeczy dzieja sie wokol Polski i w Polsce.Ale to nic jesli tylko mozna dokopac PISowi.Zaprzegnieto do tego aparat panstwowy a media zachowuja sie jak chirliderki na meczu.Tylko pompony im dac i niech dalej kibicuja PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 05.11.2011 13:38

no tak PIS sam sie dobił kto tam jeszcze został taki karski od meleksów hofman od zbaraniałych chłopów itp ale elita odeszła słowem .. katastrofa musimy poczekać aż powstanie partia na prawicy i zastąpi ta tuzinkowa zbieranina a co do PO ma sie świetnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Regina
  • Regina
  • 05.11.2011 13:38

Rząd Tuska na "Wygnaniu" jak ktoś mądrze ich nazwał. Zniknęli i wszelki ślad po nich zaginął.
Nie wiadomo czy rządzą czy nie? A może już nie żyją??hi hi hi hi, hi....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arkadiuszu- ma Pan rację co do zakazanego owocu, ale pokusa, zeby wreszcie mieć więcej niż wszystkie dwa garnitury była zbyt wielka. No i ta piątka dzieci!!!

http://www.pardon.pl/artykul/8875/posel_sie_wylaszcza_nie_chce_wygladac_jak_dziad_w_brukseli/2

A poza tym - Pana Cymańskiego mi żal, bo jest to człowiek uczciwy, pogodny i jego wypowiedzi w telewizji nie były "kopem z półobrotu" w interlokutora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obiektywizm
  • obiektywizm
  • 05.11.2011 09:51

Kolejny raz dziennikarzyny zajmują sie " rozbieraniem" na detale następnej partii politycznej. Dziwna sprawa, że w partii rządzącej również istnieją nieporozumienia i nikt ich nie "wywleka" na powierzchnię.Partia rządząca jest chroniona przez dziennikarzy , informacje o rozmaitych potknięciach czy nieprawidłowościach kwitowane są "drobnym druczkiem". Myślę, że tematy istotne dla ludzi np. gospodarka, finanse, emerytury, tworzenie rządu, budżet , przywileje podatkowe dla dziennikarzy itd. są tematami zbyt ambitnymi.