Facebook Google+ Twitter

Ziobro: Dlaczego Niesiołowskiego nie ściga prokuratura?

Według Zbigniewa Ziobry, Stefan Niesiołowski powinien być ścigany przez prokuraturę za napaść na dziennikarkę, Ewę Stankiewicz. W taki sposób lider Solidarnej Polski odniósł się głośnej sprawy Grzegorza Brauna.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellNie milkną echa skandalu jaki wywołały słowa Grzegorza Brauna. Znany z prawicowych poglądów reżyser powiedział, że należałoby rozstrzelać dziennikarzy "Gazety Wyborczej" oraz TVN. Niektórzy łudzili się, że być może to była figura retoryczna albo niesmaczny żart, Braun jednak skutecznie wyprowadził ich z błędu: "Myślę sobie, że mówiąc "co dziesiątego" chyba nie doszacowałem, sądząc po rozmiarach tego, co się teraz rozpętało. Ja jestem państwowcem, fanem państwa polskiego - chciałbym, żeby istniało. Śmiertelnie zagraża państwu bezkarne obnoszenie się z zaprzaństwem i zdradą. Jest to praktyką w obu tych gwiazdach śmierci (...) i w gwieździe śmierci na Czerskiej i w tej drugiej, o której mówiłem" - czytamy w serwisie natemat.pl.

Jego wypowiedź wywołał falę oburzenia oraz dyskusję na temat zakresu wolności słowa. Wielu uczestników życia publicznego ucieszyło się na wieść, iż sprawa trafiała do prokuratury. Inni poszli jeszcze dalej. Władysław Frasyniuk powiedział wczoraj u Moniki Olejnik, że "normalni ludzie nie podają Braunowi ręki".

Z kolei dzisiaj w Radiu TOK FM Zbigniew Ziobro zauważył, że w podobnych sytuacjach nie wyciągano tak surowych konsekwencji wobec prominentnych polityków partii rządzącej. Ziobro powiedział, że za napaść na Ewę Stankiewicz prokuratura powinna zachować się tak samo jak w sprawie Brauna.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jedynym argumentem jakim operują "kaczyści" lub "postkaczyści" jest argument "ruskiego" komputera z lat 70 - tych - "A Wy bijecie Murzynów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.