Facebook Google+ Twitter

Ziobro do Tuska: "Więcej optymizmu premierze"

Zbigniew Ziobro powiedział, że podwyższanie wieku emerytalnego, nie jest dobrym rozwiązaniem. Zdaniem szefa "Solidarnej Polski" państwo polskie musi podjąć działania zachęcające Polki do rodzenia dzieci.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiPlany podwyższania wieku emerytalnego przez Tuska, świadczą o tym, że rząd PO jest bardzo pesymistyczny - uważa lider "Solidarnej Polski" - "więcej optymizmu, panie premierze" - namawia Donalda Tuska.

Ziobro przypomina, że Polki w Wielkiej Brytanii rodzą znacznie więcej dzieci, niż w swojej ojczyźnie. Dzisiaj ma odbyć się spotkanie Solidarnej Polski z Donaldem Tuskiem w sprawie reformy emerytalnej: "Przygotowaliśmy dla premiera, niespodziankę" - zapowiadał szef "SP" w nowym programie Bogdana Rymanowskiego w programie "Jeden na jednego"

Ziobro jest spokojny o przyszłość swojej formacji politycznej. Według niego prędzej czy później stanie się pierwszą siłą na prawicy. Jego zdaniem PiS kopiuje pomysły jego ugrupowania i świadczy to o tym, że jego koledzy są przerażeni rosnącą siłą "Solidarnej Polski". Tak Ziobro odpowiedział na złośliwy komentarz jednego z posłów PiS, które nazwę partii zmienił na "Sfrustrowana Polska".
Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

jo
  • jo
  • 22.02.2012 13:20

ziobro ma prawde malo dzieci rodzi sie w polsce.gdzie przyczyna.zakonnicom nie wolno.ksiezom zapladniac nie wolno.duzo jest samotnych panow ktorzy nawet nie sprobowali.nie dziwota ze polki wyjezdzaja do wielkiej brytanii i tam rodza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.