Facebook Google+ Twitter

Ziobro: Kaczmarek mi groził

Zbigniew Ziobro w dzisiejszych "Sygnałach Dnia" powiedział, że Janusz Kaczmarek wywierał na niego wpływ, by ten zaniechał dochodzenia w jego sprawie. - Pan Kaczmarek nie prosił, pan Kaczmarek mi groził - powiedział Zbigniew Ziobro w Polskim Radiu.

Zbigniew Ziobro powiedział, że były minister SWIA Janusz Kaczmarek mu groził. / Fot. Mikołaj NowackiŻona Janusza Kaczmarka zaprzecza doniesieniom Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Jej zdaniem Kaczmarek prosił wyłącznie, by śledztwo nie uderzyło w jego rodzinę.

Jak powiedział Zbigniew Ziobro, były minister SWiA miał z nim rozmawiać na ten temat po pierwszych przesłuchaniach w sprawie przecieku na temat planowanej akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa.

Prócz rewelacji dotyczących Kaczmarka, Ziobro odniósł się do sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Gazety Wyborczej", który wskazuje przewagę PiS nad PO. Zdaniem ministra, rosnąca przewaga PiS to wynik przeprowadzonej przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie konferencji prasowej. Ujawniono na niej domniemane powiązania zamieszanych w sprawę przecieku o akcji CBA oraz prawdopodobny tok wydarzeń.

Zbigniew Ziobro ponownie zapowiedział ujawnienie kolejnych dowodów o przestępczej działalności Kaczmarka. - Będą one świadczyć o braku wiarygodności. Między innymi pana Tuska, Giertycha czy Olejniczaka i z tych dowodów się nie wycofuję - powiedział Ziobro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czekamy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.