Facebook Google+ Twitter

Ziobro: Kaczyński wpisuje się w retorykę Steinbach

Solidarna Polska zajmuje jasne i zdecydowane stanowisko w sprawie pomysłu Jarosława Kaczyńskiego, bojkotu Euro 2012 na Ukrainie. W ocenie jej polityków prezes PiS w ten sposób wspaniale realizuje interesy rosyjsko-niemieckie.

Solidarna Polska proponuje, aby polski premier oraz prezydent podjęli się roli mediatorów pomiędzy zachodem a Ukrainą. Partia Zbigniewa Ziobry, podobnie jak cały establishment III RP, uważa, że bojkotowanie Euro 2012 na Ukrainie nie leży w polskim interesie. Tak samo uważają dziennikarze "Rzeczpospolitej", którzy zarzucają Kaczyńskiemu, że kompletnie nie zrozumiał geopolitycznej gry, jaka toczy się wokół Euro 2012. Uważają oni wielu zachodnich polityków, wzywających do bojkotu, za rosyjskich sojuszników.

Wczoraj w "Faktach po faktach" Zbigniew Ziobro stwierdził, że Jarosław Kaczyński wpisuje się w retorykę Eriki Steinbach. To samo napisał, w "Rzeczpospolitej" Marek Magierowski: "Bodaj po raz pierwszy Jarosław Kaczyński stanął w jednym szeregu z Eriką Steinbach, która ostro zbeształa „niedemokratyczny rząd w Kijowie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

NiePoprawny jeden z wielu
 • NiePoprawny jeden z wielu
 • 06.05.2012 20:11

Panie Ziobro PO tej wyPOwiedzi,okazał się pan dla mnie tym kretem w PIS,i słusznie pan Jarosław was wyrzucił,jest pan niczym Kluzik i Kamiński,za władze sprzedacie własny honor i przyjaciół,jest pan niczym mały Tusk,ale jeszcze musi się pan dużo uczyć,aby do równać guru z PO,w kłamstwach i matactwach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Igor Werbiński
 • Igor Werbiński
 • 06.05.2012 14:35

Jak Paradowska wspiera Ziobrę to utwierdzam się w pierwotnym przekonaniu o jego destrukcyjnym działaniu.Został kupiony w UE jak wielu Targowiczan jego poprzedników.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robert D Bastien
 • Robert D Bastien
 • 06.05.2012 14:17

Panowie POlitykierzy. Radzę zaznajomic sie z Historią - Jako już znany krwawy morderca Adolf Hitler, był organizatorem Olimpiady w Berlinie. Ateraz mamy powtórkę - Ukraina jest panstwem nacjonalistycznym gdzie łamie sie prawa czlowieka. Bandy UPA to bohaterowie i meczennicy Ukraińscy. Wrogiem nr. 1 Ukrainy jest Polska - a roszczenia terytorialne siegaja Krakowa.

Nalęzy w kazdy sposób i okazje, sprowadzić Ukrainę do poziomu prawdy historycznej - i rezygnacji z dążeń i nienawisci do Polski Polaków. Cena bojkotu EURO 2012 - jest na czasie, i dużo tansza od przyszłych ofiar.
My jako Polacy powinniśmy zachować swoją godność łacznie z Komorowskim podobno prezydentem, nawet kosztem parady próznosci jaką jest EURO 2012.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leonard
 • Leonard
 • 06.05.2012 14:05

Ziobro - przy Jarosławie Kaczyńskim byłeś kimś - a jako prokurator generalny w jego rządzie cieszyłeś sie w społeczeństwie dużym autorytetem. Chciałeś być mądrzejszy od swojego szefa a teraz potrafisz w publicznym wystąpieniu jedynie skrzeczeć i trzęsą ci się rączki. Dobrze ci tak niewdzięczniku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
my narod
 • my narod
 • 05.05.2012 19:21

ziobro moze jest i zerem chociaz z ust millera brzmi to dziwacznie.zato mojemu imiennikowi w glupocie nie dorowna nikt

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 05.05.2012 15:13

Raptem wszyscy politycy chcą coś ugrać na sporcie . To obrzydliwe . Kaczyński , Ziobro - jacy aktywni ? Swoisty mecz rozgrywają między sobą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 05.05.2012 11:29

Pan Jarosław Kaczyński podał rękę nieznanemu gnojkowi, wyciągnął tego gnoja z niebytu , dał mu publiczne nazwisko Ziobro, a ten mu dziękuje.
panie ziobro - faktycznie, jesteś Pan ZEREM. tu miller miał 100% racji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.