Facebook Google+ Twitter

Ziobro, Lipiński i Szydło wiceprezesami PiS

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-24 16:41

Adam Lipiński, Zbigniew Ziobro i Beata Szydło zostali w sobotę wybrani na stanowiska wiceprezesów PiS. Mariusz Błaszczak został rekomendowany na szefa klubu PiS, na wicemarszałka Sejmu rekomendację otrzymał zaś Marek Kuchciński.

Zbigniew Ziobro / Fot. PAPKomitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości dokonał wyboru nowych wiceprezesów tej partii. Zostali nimi: Beata Szydło, Zbigniew Ziobro i Adam Lipiński. Prezes Jarosław Kaczyński dokonał też politycznego namaszczenia. Marek Kuchciński otrzymał rekomendacje na stanowisko wicemarszałka Sejmu, a Mariusz Błaszczak - na przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS.

Mój komentarz:

Nowe twarze we władzach PiS świadczą, że prezes tej partii jednak ocenił ostatni swój sukces wyborczy jako porażkę. Nie ma wśród tych nazwisk pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej, która była wymieniana przez komentatorów politycznych jako główna kandydatka na szefową klubu parlamentarnego, a nawet na wicemarszałka Sejmu. Teraz widzimy prawdziwe podziękowanie prezesa dla szefowej swojego sztabu wyborczego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.07.2010 13:04

Tak, Wojciechu, ma Pan rację.
Nurtuje mnie jednak ciągle myśl, dlaczego żaden z przedstawicieli prokuratury nie reaguje na wypowiedzi określające katastrofę smoleńską zbrodnią. Szafuje się przymiotnikami bez żadnych dowodów.
Sprawa katastrofy wydaje się być jedynym tematem PiS na kilka miesięcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W sumie, już jest po przegranych wyborach, a więc przyjaźń polsko-polska nie jest już tej opozycji potrzebna...Wraca stare, bo jeżeli wierzyć Prezesowi to "naszą partię czekają cięższe czasy, ataki będą się wzmagać ". Podsycanie permanentnego poczucia zagrożenia pomaga w dyscyplinowaniu członków i usprawiedliwianiu zmian personalnych. Historia zna te tricki....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.07.2010 10:57

Pani Marto, kolejny raz mamy dowód na to, że z tym środowiskiem nie da się prowadzić rzeczowej dyskusji na argumenty.
Odpowiedzią przeważnie są obelgi, ironia i inwektywy.
Polecam tym, którzy się ze mną nie zgadzają hasło wyborcze naszego prezydenta; "ZGODA BUDUJE" .
Pozdrawiam i życzę pogody ducha.
Ludzie pogodni, to ludzie dobrzy zarażający innych swym dobrem.
Frustraci nie mają przyjaciół, bo nie potrafią ich szanować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.07.2010 10:50

Proszę uważniej czytać Panin Magdo mój komentarz - odniosłem te słowa do p.Jacentego i autora ulotki z podesłanego linku w komentarzu.
Spokojnej niedzieli

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Przedstawiciele władz naczelnych organizacji harcerskich, których członkowie ustawili Krzyż przed Pałacem Prezydenckim oraz przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, w obecności przedstawicieli Kurii Metropolitalnej Warszawskiej oraz Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła św. Anny, WSPÓLNIE postanowili, by w godny sposób przenieść i usytuować ów Krzyż w nowym miejscu, które pozwoli wspominać ofiary katastrofy smoleńskiej w należytej powadze i skupieniu."

Ergo, grono Piłatów powiększyło się o przedstawicieli Kurii, Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła św. Anny i władze naczelne organizacji harcerskich. Należy do niego dodać również przywołanego przeze mnie księdza Jacka Prusaka i biskupa Tadeusza Pieronka. Cóż z tego, że to duchowni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny autorze zanim będziesz bredzil o potwarzach i dhydach/ swoją drogą co WY z tymi potwarzami? jakieś kłopoty dermatologiczne za dużo sterydów?/ ja uważam iż Jacenty ma rację. Gdyż w uważanej przez b.wielu krytyków literatury światowej arcydziele " Mistrz I Małgorzata'' Bułhakowa Piłat jest głownym bohaterem a jest przedstawiony.. Żródło podałm według Pana recepty. Nich Pan sam ją wykupi. Dobranoc Proroku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiele osób się myliło - Jarosław widział Kluzik - Rostkowską w kierownictwie partii - ale to ona sama odmówiła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale PROFETYZM!! mamy nowego Wieszcza!!!!??????????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, jezuita Jacek Prusak napisał:

"Można więc mówić o „kulcie smoleńskim” w znaczeniu szerszym (społecznym, historycznym), ale walka o krzyż na Krakowskim Przedmieściu po to, żeby był on znakiem kultu "nowych męczenników" czy okazją do manifestowania własnych poglądów politycznych, dzieląc obywateli na lepszych i gorszych katolików, jest jawną manipulacją krzyżem i nie ma nic wspólnego z kultem religijnym."

Całość jest tu: http://www.rp.pl/artykul/510686_Prusak__Krakowskie_Przedmiescie_to_nie_Golgota.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-dostac-po-glowie-by-byc-w-kierownictwie-PiS,wid,12505046,wiadomosc.html

" - Dla nas ogromnie ważne jest sprawdzenie się także w okresach trudniejszych. Te wszystkie osoby, które znalazły się w kierownictwie partii, mają tego rodzaju doświadczenie - zaznaczył. - To nie jest tak, że można być naszej partii, w kierownictwie tylko na tej zasadzie, że się jest chwalonym, lubianym, a ci inni to są be, a ja to jestem dobry - powiedział. - Trzeba przejść troszkę przez ogień, kilka razy mocno po głowie dostać - tłumaczył prezes. "

Racja. P.Lipiński przeszedł przez ogień w związku z "aferą taśmową", p. Ziobro dzielnie opiera się komisji śledczej. Tylko p. Szydło nie pasuje do tych weteranów walk. Czyżby chodziło o parytet?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.