Facebook Google+ Twitter

Ziobro nie był żadnym delfinem. Kaczyński bawił się nim

Zbigniew Ziobro, przez wiele lat, był kreowany na następcę Jarosława Kaczyńskiego, w Prawie i Sprawiedliwości. Nazywano go delfinem. Okazało się, że te spekulacje nie miały żadnego związku z rzeczywistością.

 / Fot. W24Jacek Kurski, często powtarza, że Jarosław Kaczyński boi się rywalizacji w wyborach prezydenckich ze Zbigniewem Ziobrą. Atutami lidera Solidarnej Polski mają być: młodość oraz polityczna witalność. Co innego jednak uważają politycy PiS, którzy twierdzą, że Ziobro nie był dla Kaczyńskiego żadnym zagrożeniem: "Kaczyński nim się bawił" - mówił jeden z nich.

Nawet jeśli autor tej opinii jest kompletnie niewiarygodny, to w końcu sami byliśmy świadkami kilku sytuacji, w których widać było, że prezes PiS traktował Zbigniewa Ziobrę, jak ojciec niesforne dziecię. A wiadomo, jak to z dziećmi bywa; czasami coś sknocą. Wówczas odpowiedzialni rodzice, dla ich dobra muszą je skarcić, aby potrafiły odróżnić dobro od zła.

Pamiętamy doskonale słynną konferencję prasową, na której Kaczyński zalecił liderowi Solidarnej Polski naukę języków. W ten sposób lider PiS zasugerował Ziobrze aby ten dał sobie spokój z politykowaniem i zajął się odpowiednimi dla siebie wyzwaniami (Ziobro wcześniej domagał się rozliczeń za nieudolnie przeprowadzoną w PiS, kampanię wyborczą)

Solidarna Polska wystawiła Ziobrę jako kandydata na prezydenta po to, aby doprowadzić do debaty z Kaczyńskim i pokazać elektoratowi z prawicy, że Ziobro jest równym partnerem dla prezesa PiS. Trzeba przekonywać do tego społeczeństwo, ponieważ nikt z własnej woli w to nie uwierzy i słusznie, bo jest to nieprawda.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ujokot
  • ujokot
  • 18.05.2012 07:49

bedac zerem nie mozna jednoczesnie byc delfinem

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 17.05.2012 23:28

Dobrze, że to przepychanki dwóch niszowych ugrupowań. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy popatrzeć na niego żeby zauważyć, że w ogóle nie wygląda jak delfin... Przede wszystkim nie ma płetw... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nasław
  • Nasław
  • 17.05.2012 21:12

I tak delfin został zgrilowany na kolację dla Pezesa - przy dobrym winku !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.