Facebook Google+ Twitter

Ziobro: nie odejdę z PiS, wierzę w mądrość prezesa Kaczyńskiego

Zbigniew Ziobro w rozmowie z TVN24 podkreślił, że nie zamierza odchodzić z Prawa i Sprawiedliwości, wierzy w mądrość i doświadczenie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, a partii jest potrzebna jedynie "pewna korekta".

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaZbigniew Ziobro, zapytany o planowane zmiany w PiS, podkreślał, że nie chodzi o rozliczanie konkretnych osób i wyciąganie wobec nich konsekwencji. "Jedność - tak, przywództwo Jarosława Kaczyńskiego - tak, pewna korekta - niezbędna" - mówił dla TVN24 europoseł PiS.

Ziobro stanowczo zaprzeczył pogłoskom, że mógłby odejść z PiS. "W ogóle nie rozważam takiego wariantu. Wierzę w Prawo i Sprawiedliwość, w mądrość i doświadczenie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Nie kwestionuję jego pozycji, to są jakieś medialne, z czapki wzięte dywagacje" - podkreślał europoseł.

Zbigniew Ziobro tłumaczył, że zmiany w PiS są potrzebne, ponieważ partia jest to winna swoim wyborcom. Wiceprezes PiS podkreślił, że "świat na zewnątrz" nie będzie zmieniać się na korzyść Prawa i Sprawiedliwości, a media nie przestaną być "orędownikiem" i "ambasadorem" Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska.

Źródło:
TVN24.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

qq
 • qq
 • 03.11.2011 16:21

+ćpają?Ziobro,Kurski,Cymański,...(ziobryści)- ZGŁUPieli?-muszą przeprosić : J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS - DOŚC ich GŁUPICH ciągłych wystąpień w mediach. Woda sodowa UDERZYŁA PARLAMENTARZYSTOM UE do głowy? jak pOSŁOM? PJN-u (ZDRAJCOM: wyborców premiera,prezesa PIS-u J.KACZYŃSKIEGO).PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS. Nadzieją POLAKÓW jest MĄDROŚĆ,a nie GŁUPOTA niektórych członków PIS - jeżeli chcą w MEDIACH : MIESZAĆ ,dzielić,... to lepiej ODEJŚĆ SAMEMU z PIS niż PODZIELIĆ los PJN-u!Wyborcy PIS-u DOMAGAJĄ się natychmiast przestania : DYSKUTOWANIA w mediach na temat rozliczeń europosłów ,a także obecnych posłów PIS-u , aby NIE dawać mediom PODSTAW do :mataczania ,plotek,... co do ROZŁAMU w PIS-ie. DOŚĆ ŻAŁOSNYCH występów w mediach-przestańcie DYSKUSJI na ich temat, NIE wyrzucajcie ICH z parti -jak NIE ZMĄDZEJĄ i nie przeproszą WYBORCÓW PIS - to SAMI ODEJDĄ bo NIKT ich nie wybierze .WYNIK PIS-u b.dobry, BYŁBY znacznie LEPSZY, gdyby europosłowie BARDZIEJ WSPIERALI J.KACZYŃSKIEGO i PIS w wyborach .Dać im CZAS na PRZEMYŚLENIA - czy chcą: DZIAŁAĆ dla DOBRA partii PIS i w niej ZOSTAĆ - nie DAWAĆ POŻYWKI mediom, które są nieprzechylne J.KACZYŃSKIEMU i PIS.Media zapraszają do dyskusji PRZEWAŻNIE LUDZI - ŻLE ŻYCZĄCYCH PIS-owi.Za całe zamieszanie w mediach odpowiedzialni są europosłowie i posłowie z PIS - NIE wiadomo dlaczego dają się PODPUSZCZAĆ mediom - dziwią się WYBORCY PIS . TYLKO od SKRUCHY , SZYBKIEGO wyciszenia w mediach i od zmiany ZACHWANIA europosłów i innych posłów zależy czy PIS będzie dalej ICH PARTIĄ - czy WYBORCY J.KACZYŃSKIEGO i PIS-u WYBACZĄ im GŁUPOTĘ, błazenadę,rozruby w mediach, ... i TYLKO od WYBORCÓW PIS (a nie od nich samych) ZALEŻY czy ZAGŁOSUJĄ na nich w przyszłych wyborach parlamentarnych-ich dobry WYNIK -to w 90% zasługa głosujących na TIM J.KACZYŃSKIEGO. Na razie nie ZWRACAJMY na nich uwagi (ZLEKCEWAŻMY ich ) , nie KRYTYKUJMY ich,nie zaogniajmy w mediach ich "GŁUPOTY",może się WYCISZĄ i OPAMIĘTAJĄ-nie lepiej krytykować RZĄD?
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje. Zakończcie spory-przeproście się.Dość dyskusji w mediach.Często MILCZENIE jest ZŁOTEM. Nie dajcie się PODPUSZCZAĆ MEDIOM(wyrwanym zdaniom),że"Ktoś coś z PIS-u powiedział lub napisał"-nim odpowiecie-zapoznajcie się najpierw z CAŁYM TEKSTEM!,aby nie wciskały wam KITU. WYNIKI WYBORÓW-tylko NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU),a za 4 lata (a może wcześniej) uważają ,że zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS nad: PO. PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS.
piszą internauci-"woda sodowa zaczyna uderzać do głowy, chyba jakiś obłęd ? pomieszanie zmysłów ;choroba zwana władzą trwa"."Kroi nam sie państwo bezprawia.Nie liczy się przepis konstytucji liczy się kretyński pomysł donka.Zamiast działać mając prezydencję schował się do mysiej dziury i czeka z swoim glupim pomysłem na jej koniec.Idą czteroletnie dla rządu wakacje.Ta banda niczego dla ludzi nie zrobi, co czlowiek bez HONORU to widac samozwaniec ,ma od kogo sie uczyc za miedza robia to samo .",""Polska to nienormalnośc" Chcieliście wnuczka? To go macie.", "I stało się. Wszyscy zgłupieli bo wygrał ten co rządził. Nie wiadomo co robić nawet ten co "wygrał" zdurniał. I znów problemy.","zlekceważył,olał i zakpił z prezydenta -sam zebrał rząd i zaczął działać - czy prezydent będzie ciągle ulegał zachciankom i codzienie innym(przeciwnym) WYMYSŁOM Tuska-WYGLĄDA NA TO ,że mimo,że miał 4 lata to premier NIE MIAŁ i NIE MA żadnej POLITYKI powołania NOWEGO RZĄDU.Premier sam siebie DESYGNOWAŁ co OBURZYŁO i ZASKOCZYŁO:prezydenta,wyborców, media,wszystkich POSŁÓW,... - KONFLIKT w PO to WALKA o JUŻ WCZEŚNIEJ OBIECANE STOŁKI posłom PO.Tusk POWODUJE: NAPIĘCIA,ŁAMANIE DOBRY OBYCZAI -to jakaś NIEZROZUMIAŁA i GŁUPIA ZABAWA w PIASKOWNICY"-nie znają konstytucji(konstytucjonalista PIOTROWSKI).Tusk przed wyborami OBIECAŁ WYBORCOM REKONSTRUKCJĘ RZĄDU ZARAZ PO WYBORACH i NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE REFORM - znowu OSZUKAŁ

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 24.10.2011 20:13

no prosze,jaka swoboda wypowiedzi.A tyle mowili o zamordyzmie w PISie i tlumieniu krytyki.A tu kazdy moze skrytykowac Kaczynskiego i media jeszcze go pochwala.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 24.10.2011 18:42

ktos kiedys powiedzial ze zbigniew ziobro to zero.jezeli to jest prawda to kaczynskiemu ma co zawdzieczac

Komentarz został ukrytyrozwiń
tmaciej
 • tmaciej
 • 24.10.2011 18:24

panie marku TO ZE SKONICZYL AKM TO NIEZNACZY RZE JEST PAN POLITYCZNIE DOJRZALY JAK WIDAC TRZEBA DOIPISA MOSKWA BO MILLER TO CZLOWIEK O KILKU OBLICZACH I WIELU TAJEMNICACH I TO BARDZO POWARZNYCH

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 24.10.2011 18:14

Ziobro i Cymański-dzięki Prezesowi macie wikt i opierunek,nie zmarnujcie tego.Wy jako politycy możecie otrzymać tyle głosów,ile otrzymało PJN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nexton
 • nexton
 • 24.10.2011 18:04

takim zachowaniu, jakie prezentuje Ziobro w tytułowej wypowiedzi, ludek krakowski mawia: "...cacy, cacy, buch po glacy..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie, wie pan jak to między kolegami przewodniczącymi jest... A nóż Miller uzasadni prezesowi ocenę pana osoby? Wtedy może być różnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziobro będzie pewnie kandydatem PiS-u na prezydenta. Przecież Kaczyński nie będzie żył wiecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 24.10.2011 15:42

Ciekawe co ze Schetyną; czy na wiosne go Tusk ODSTRZELI .
Pan Schetyna tak łatwo nie daje za wygraną. Oj będzie się działo przy układaniu rządu.
Z marszałka paść na pysk to niegodne .

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 24.10.2011 14:19

Lata lecą , rządzić się chce .Po posadzie ministra "spaść "na europosła to niegodne . 6 przegranych wyborów musi irytować ziobrystów bo przy prezesie Kaczyńskim dociągną do emerytury jako opozycja !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.