Facebook Google+ Twitter

Ziobro o postawieniu go przed Trybunałem: To dla mnie prezent

Zbigniew Ziobro powiedział dzisiaj w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim, że wczorajszą informację o postawieniu go oraz Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu traktuje w kategorii prezentu.

 / Fot. PAPZiobro wskazuje, że złożenie tego wniosku przez PO może uczynić z liderów opozycji męczenników politycznych, co z punktu widzenia ich interesu politycznego jest korzystne. Stwierdził, że będzie to dobry moment, aby obalić wszystkie kłamstwa dotyczące rządów PiS i pokazać prawdziwe osiągnięcie tamtej ekipy. Zabieg ten uświadomi społeczeństwu realny kształt rządów PO, które są dla niego niezwykle szkodliwe.

Czy w takim razie Platforma Obywatelska postanowiła popełnić samobójstwo? Jakie przyczyny leżą u podstaw tej decyzji?

Może to być element rozgrywki pomiędzy Grzegorzem Schetyną oraz Donaldem Tuskiem, jak zasugerował Bogdan Rymanowski. Teoria ta zyskuje na wiarygodności, jeżeli weźmie się pod uwagę ostatnią wypowiedź samego Tuska w tej sprawie. Premier ponownie zdystansował się od tej inicjatywy.

Według Zbigniewa Ziobry może to być zasłona dymna w wykonaniu premiera. Szef Solidarnej Polski nie wierzy, iż takie decyzji podejmowane są bez zgody lidera PO. W ocenie Ziobry Tusk w ten sposób organizuje kolejne igrzyska, mające przykryć jego niepowodzenie na szczycie UE.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie pośle , kto jest niewinny nie powinien się bać .To pana motto sprzed lat i należy się tego trzymać bez względu kogo dotyczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.