Facebook Google+ Twitter

Ziobro proponuje: RBN zajmie się katastrofą smoleńską?

Przewodniczący Solidarnej Polski, Zbigniew Ziobro uważa, że katastrofą smoleńską powinna zająć się Rada Bezpieczeństwa Narodowego.

Wygląda na to, że Solidarna Polska postanowiła w sprawie wojny polsko- polskiej o Smoleńsk, zająć pozycję pomiędzy PiS a PO. Politycy "SP" wskazują błędy oraz liczne zaniechania, jakich dopuścił się rząd w wyjaśnianiu przyczyn katastrofy smoleńskiej; ale również odcinają się od swojej byłej partii Prawa i Sprawiedliwości. Kiedyś Zbigniew Ziobro w rozmowie z Konradem Piaseckim powiedział, że Solidarna Polska chce być racjonalną prawicą. Może dlatego Zbigniew Ziobro dzisiaj odcina się od Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że w Smoleńsku doszło do mordu oraz niebywałej zbrodni. Były minister sprawiedliwości uważa, że aby stawiać takie oskarżenia, trzeba mieć mocne dowody.

Na tym afront Ziobry wobec Kaczyńskiego się nie kończy. Jak podaje TVN24, lider Solidarnej Polski chce, aby katastrofą smoleńską zajęła się Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Przypomnijmy, że nie ma w niej żadnego członka Prawa i Sprawiedliwości. Są natomiast bliscy współpracownicy Bronisława Komorowskiego oraz reprezentanci obozu rządowego: Radosław Sikorski, Janusz Palikot Ewa Kopacz, Donald Tusk oraz Waldemar Pawlak. Ziobro swoją propozycję uzasadniał troską o bezpieczeństwo Polaków.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

W USA nie potrzeba wypadku by wiceprezydent przejął władzę. Nikt tam nie czeka na ustalenie czy on żyje czy nie. W USA wiceprezydent przejmuje władzę już po 45 minutach braku kontaktu z prezydentem.

Gdyby pomysły zwolenników PiS zastosować np w autobusie, to po zasłabnięciu kierowcy autobus toczył by się niekierowany przez nikogo dopóki nie zostało by na 100% stwierdzone, że ów kierowca nie nadaje się do prowadzenia. A pasażerom zostałaby modlitwa o brak zakrętów do czasu zmiany osoby za kółkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Małkowski, Czyżbym o czymś nie wiedział? Czyżbym taki doniosły fakt przeoczył? Powiada Pan, że Komorowski do RBN zaprosił również Stalina?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radosław Kowalski. Być może dla Pana zaszczytem jest spotkanie z Józefem Stalinem, bo dla mnie, nie. Myślę, że Pan darzy zbyt dużą estymą Jarosława Kaczyńskiego, który prawdopodobnie jest uśpionym szpiegiem KGB, a obecnie - Rosji. Doprawdy, osobnicy tacy jak Kaczyński, Macierewicz, Hofman nie działają dla dobra Polski.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani chyba oszalała! Mam szanować idiotyczne decyzje narodu. Tot ak jakbym pani powiedział: niech pani uszanuje, to, że pańskie dziecko bierze heroinę i powoli się zabija. Nie można się zgadzać na głupotę, trzeba ją piętnować i krytykować!

Ten zamach był planowany od kilku lat; właśnie dlatego, Komorowski był wybrany na marszałka, a nie nikt inny. Przypominam, ze Komorowski jako jedyny głosował przeciwko rozwiązaniu sowieckiej agentury w Polsce, WSI. Po katastrofie smoleńskiej, PO zdobyła. w państwie absolutną władzę. Ale to tylko przypadek!

Ja pani chce kochać naszych okupantów, to proszę bardzo! Tylko niech pani mi tego nie narzuca!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radosławie Kowalski,piszesz znowu tendencyjnie.
Bronisław Komorowski był marszałkiem sejmu gdy była ta katastrofa pod Smoleńskiem.Na tym właśnie polega ciągłość władzy w demokratycznym kraju, że marszałek sejmu automatycznie staje się z drugiej osoby w państwie ta pierwszą .To był okres przejściowy gdy B. Komorowski pełnił ta zaszczytna funkcję Prezydenta w Polsce.Teraz jest wybrany w wyborach powszechnych i JEST PREZYDENTEM .Uszanuj to wreszcie człowieku!!!
Jarosława Kaczyńskiego Polacy nie chcieli-jest przeciwieństwem swego brata bliźniaka Ś .P PREZYDENTA WSZYSTKICH POLAKÓW(tak przynajmniej mówił , a wiemy ze było z tym różnie) Lecha Kaczyńskiego .Jest nim również Bronisław Komorowski, był nim równie Wojciech Jaruzelski.Możesz mieć inne zdanie ale demokracja tak właśnie stanowi-musisz to uszanować .Jeśli jesteś Polakiem, a tym bardziej polskim patriota .Jesteś zapewne, co????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może dla pani zaszczytem jest spotykanie się z Wojciechem Jaruzelskim, bo dla mnie. Myślę, że pani darzy zbyt dużą estymą Bronisława Komorowskiego, który prawdopodobnie jest faworytem WSI. W szczególności jeżeli się przypomni jego postępowanie zaraz po katastrofie, kiedy z taka niecierpliwością przejmował władzę po Lechu Kaczyńskim. Doprawdy Rada, w której zasiada Palikot, Miller, Tusk i Komorowski nie jest dla mnie instytucją, która ma służyć bezpieczeństwu Polaków.

Co do tendencyjności mojego artykułu, to powiem pani, ze nie ma nietendencyjnych tekstów.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piszę za autorem Radosławem Kowalskim"Przypomnijmy, że nie ma w niej żadnego członka Prawa i Sprawiedliwości."Tak, to prawda ale tylko w tym małym fragmencie Pańskiego tendencyjnego tekstu.
Jarosław Kaczyński w sposób uwłaczający Panu Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu odmówił współpracy w tym właśnie gremium. To właśnie Jarosław Kaczyński i uwikłani w jego retorykę ludzie ostentacyjnie to gremium bojkotują. Robią to tak by dalej nas Polaków dzielić i dalej prowadzić ta PEŁZAJĄCĄ ZIMNĄ WOJNĘ DOMOWĄ W POLSCE !
Nie jesteś Pan, Panie Kowalski,zapewne z amnezja albo co gorsza z choroba nienawistna do Polski.Prawda?Dlaczego więc piszesz tak ????dlaczego Pan tak pisze????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.