Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

105224 miejsce

Ziobro: Wniosek do Trybunału Stanu traktuję z wesołością

Zbigniew Ziobro podczas konferencji oznajmił, że wszelkiego rodzaju kroki podejmowane przez Platformę Obywatelską pod jego adresem traktuje „z wesołością”.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Zbigniew_Ziobro_-_zdjecie.jpg&filetimestamp=20070903174111 / Fot. prezydent.pl/GNU 1.2Lider Solidarnej Polski oświadczył, że jest gotów poddać się procedurze postawienia go przed Trybunał Stanu. "Sprawiedliwość, prawda i uczciwość sama się obroni" - twierdzi lider Solidarnej Polski, czytamy na newsweek.pl. Oznajmił on, że jest również gotów poddać się procedurze i jeżeli się okaże winnym, również karze.

Ziobro stwierdził, że wniosek PO jest straszakiem oraz stwierdził, że skoro Donald Tusk nie odnosi żadnych sukcesów, a tylko porażki to szuka na siłę wroga i właśnie go znalazł w osobie Ziobry i Kaczyńskiego.

"Nie zamierzam się uchylać od wszelkich konsekwencji, które chce Donald Tusk z Palikotem i Millerem przedsięwziąć w stosunku do mnie, jako ministra sprawiedliwości, bo sprawiedliwość, prawda i uczciwość sama się obroni" - oświadczył lider Solidarnej Polski.

Na konferencji Zbigniew Ziobro oświadczył, że w tamtym czasie uczciwie walczył z korupcją w Polsce i zabiegał wspólnie z Kaczyńskim, aby polskie państwo było uczciwe i przejrzyste.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

UFO
  • UFO
  • 13.03.2012 20:11

Nad Poznaniem mieszkańcy widzieli przelatujące UFO - podobno w kapsule siedzieli UFO - ludki Tusk, Niesiołowski i Graś ;byli spakowani ,wybrali się w podróż ,by nie stawać przed "Trybunałem Stanu".

Komentarz został ukrytyrozwiń
><
  • ><
  • 13.03.2012 19:37

Jeżeli ktoś powinien stanąć przed"Trybunałem Stanu" to tylko PO wska banda ,banda agenturalna i skorumpowana.

Nie zaś Patrioci .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
IGOR K
  • IGOR K
  • 13.03.2012 19:25

@@@ Panie Chorążewicz - pan jak widzę zgłupiał dokumentnie ,idiotów ci u nas dostatek; jak mawiał klasyk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest kpina z państwa prawa!

<<"Sprawiedliwość, prawda i uczciwość sama się obroni" - twierdzi lider Solidarnej Polski, czytamy na newsweek.pl. Oznajmił on, że jest również gotów poddać się procedurze i jeżeli się okaże winnym, również karze.>>

Tu wychodzi cały cynizm z zacnego polityka. Pan Ziobro łaskawie się ZGADZA. Przecież może się nie zgodzić! A co!
PRAWDA SAMA SIĘ OBRONI? Czy ten gość nigdy nie był w sądzie?
Chłopie, co ty wygadujesz? To po co adwokaci, pełnomocnicy? Zdaj się na sąd, to się prawda i uczciwość sama obroni. Doznasz wtedy sprawiedliwości!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 13.03.2012 17:15

Mały człowieku , brakuje ci argumentów i własnego nicka - - pisowskie metody ! SŁOMA -

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 13.03.2012 17:03

Faktycznie nie żle można się ubawić z tych śmisznych zagrywek rządu ,tym bardziej że niedługo będą na wylocie .

To są takie wisielcze zagrywki tego rządu jedne z ostatnich zagrywek. Taczki czekają!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 13.03.2012 16:26

Wesołkowate zachowanie jest efektem wielkiego stresu . Trybunał Stanu to niewielkie mecyje ale trzeba się tłumaczyć . Klub parlamentarny PO musi mieć poważne podstawy aby wniosek do TS złożyć .Ja osobiście nie popieram tego , czas rządów PiS minął .Wszyscy wiedzą co wyprawiali [ teczki , podsłuchy , bezprawne oskarżenia , aresztowania ] i tylko należy się modlić aby nie wrócili .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 13.03.2012 15:49

wedlug ziobry wygrac wybory i byc premierem to porazka.zato on sam idzie od zwyciestwa do zwyciestwa.zreszta chyba juz nie pamieta jak smakuje zwyciestwo