Facebook Google+ Twitter

Ziobro, wróć!

To nie jest materiał o nowej formacji. Rzecz dotyczy korupcji tego zjawiska, które nas niszczy.

 / Fot. W24To nie jest materiał-agitacja na rzecz nowej formacji zakładanej przez ziobrystów. Zaufałem PJN i nie zamierzam zmieniać swych sympatii. Idzie mi o pewne zjawisko, które można już nazwać socjologicznym.

Wszyscy wiemy, jak opisuje się rządy PiS–u i idee IV RP. Mniej więcej te opisy są podobne. Ponure czasy nieufności i szalejących służb specjalnych. Słyszeliśmy te przypowieści o komandach, łomocących do drzwi o 6 rano i gnębiących uczciwych ludzi. Nikt z nas nie jest w stanie podać ile było takich skandalicznych zbrodni ponurych funkcjonariuszy, bo jak dotąd wszelkie komisje śledcze i prokuratury nie przedstawiły dowodów zbrodniczej działalności rządu, świadczących o nagminnym łamaniu praw człowieka i obywatela.

W tych dniach wybuchły w Polsce afery korupcyjne. Pierwsza mało rozpowszechniona w opinii publicznej to nieprawidłowości i zaniedbania przy wprowadzaniu systemu elektronicznego w ochronie zdrowia. Wydano na to sporo kasy, a jak stwierdził NIK, wielce prawdopodobne jest, że w roku 2014 (przewidywany termin uruchomienia), system będzie niesprawny ze względu na mnóstwo zaniedbań.

Druga sprawa, mocno bulwersująca, to Gromosław Cz. i prywatyzacja LOT-u, oraz STOEN-u. Przejrzyjmy sobie czterech bohaterów tego wydarzenia.

Gromosław Cz.i – tutaj nie ma co wdawać się w szczegółowy opis, każdy z nas oglądał tego pana.

Andrzej P. – członek gabinetu politycznego Wiesława Kaczmarka.

Piotr D. – doradca wicepremiera Leszka Balcerowica. Członek jego gabinetu politycznego.

Michał T. – znany warszawski adwokat były rzecznik dyscyplinarny PZPN. To on wyznaczał kary dla klubów zamieszanych w korupcje w polskiej piłce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.