Facebook Google+ Twitter

Ziobro wysyła list do Kaczyńskiego i określa warunki współpracy

Zbigniew Ziobro napisał list do Jarosława Kaczyńskiego i określił w nim warunki współpracy. Tak Solidarna Polska zareagowała, na słynny apel szefa PiS: "Zbyszku wróć".

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiZiobro obiecał podczas manifestacji w obronie TV Trwam, że Solidarna Polska będzie współpracować z Prawem i Sprawiedliwością. Teraz określa zasady tej współpracy.

Po pierwsze, Ziobro chciałby, aby Kaczyński określił swój stosunek do liberalizmu ekonomicznego. Szef SP, wypomniał Kaczyńskiemu, że PiS wygrywał wybory głosząc hasła solidarnej Polski, a później za sprawą Zyty Gilowskiej wprowadzał bardzo liberalne rozwiązania i obniżał podatki. Według Ziobry, te rozwiązania najbardziej uderzyły w najbiedniejszych.

Po drugie, były minister sprawiedliwości, chciałby, aby prezes Kaczyński publicznie uznał poparcie dla Traktatu Lizbońskiego, za swój polityczny błąd. Szef Solidarnej Polski, nie wspomina jednak, że sam również głosował za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego.

Po trzecie Ziobro chce, aby PiS zrezygnował z retoryki wojennej (chodzi mu o słynną wypowiedź Antoniego Macierewicza). W jego ocenie, takie działania nie służą rozwiązaniu zagadki smoleńskiej i odstraszają międzynarodowe organizację, które byłyby skłonne pomóc w tej sprawie.

Lider Solidarnej Polski zaznaczył, że jego partia oczekuje, że w ramach współpracy, oba podmioty prawicowe będą się wzajemnie szanowały.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

gorol
  • gorol
  • 25.04.2012 11:55

stalo sie pewnego razu heej
przemowil dziad do obrazu heej
a obraz don ani slowa heej
taka byla ich rozmowa heej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo - W24 nie zrezygnuje z tematu o awanturnikach, bo świetnie poprawiają ilość wejść na stronę, co dla wydawcy korzystnie przekłada się na wzrost zysków z reklam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stefan Bratkowski http://www.liiil.pl/1335187574,Stefan-Bratkowski-Ile-mozna.htm

"2012-04-23. Ile można zaj­mo­wać się tym, co jeden awan­tur­nik mówił do młod­szego awan­tur­nika, czy też jak zabiega o kon­ce­sję rosyj­ski agent wpływu w zakon­nym prze­bra­niu, który szczuł prze­ciw naszemu wej­ściu do NATO i Unii?"

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej
  • andrzej
  • 24.04.2012 21:28

Pierwsze skrzypce odgrywa wielebny ojciec Rydzyk i on dyktuje warunki,a Kaczyński i Ziobro tańczą przed nim, mizdrząc się przed nim i pokazują swoje "wdzięki" Oczywiście wygra ten który zbierze najwięcej oklasków ( większy elektorat) a wtedy O. Rydzyk dołaczy swój moherowy elektorat i powie " a jdnak kochani czuwa nad nami opatrznośc boża i daje nam siły do walki z tymi co nie lubią katolików,nie lubia Polski ''

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet sensowne te punkty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okazuje się, że prawdziwym wodzem polskiej prawicy jest o Rydzyk Wszyscy inni z prawej strony sceny politycznej/w tym prezes i Ziobro/ zabiegają o jego względy, podlizują się , łaszą i żebrzą udając gorliwych katolików obrońców wiary i polskości. A ojciec Rydzyk udzieli poparcia przede wszystkim tym, którzy najlepiej wywiążą się z zadania obrony jego biznesowych interesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aeaeaeh
  • aeaeaeh
  • 24.04.2012 18:43

O NIE TYLKO NIE PRAWICA-MSZE CO GODZINA,MARSZE CO 2 DNI,CO 2 MIESIĄCE ARESZTOWANIE KOGOS KTO MA KASE A NIE DAŁ OJCU ŻRÓDEŁKO,SWIĘCENIE WSZYSTKICH KAMIENI PO KTÓRYCH DEPTALI TYLKO PRAWDZIWI POLACY-CHA CHA -MAM WAS W D.... PORĄBANI,ZAWISTNI,WREDNI

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
  • Ad Rem
  • 24.04.2012 18:30

Pan Ziobro skompromitował się drugi raz . Doskonale wie na co stać Kaczyńskiego to po co ładował się pod Belweder ? Moherowe kluby go wygwizdały i wyszedł na dudka. Teraz niech pisze na Berdyczów .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.