Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

101384 miejsce

Ziobro: Zapewniam, Solidarna Polska wygra

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-07-29 14:11

Podczas sobotniej Rady Politycznej Solidarnej Polski, Zbigniew Ziobro powiedział, że Polacy zasługują na lepszą Polskę.

 / Fot. PAP"Czas, by zakończyć fatalny monopol PiS na prawicy, który zawsze kończy się klęską" - powiedział szef SP. Najważniejszym wyzwaniem dla działaczy jego partii, jest - według Ziobry - służenie wszystkim Polakom, tak aby w niedalekiej przyszłości stworzyć skuteczną alternatywę, dla "złych i fatalnych" rządów PO-PSL.

Ziobro przekonywał, że dziś Polsce jest potrzebna koalicja zdominowana przez prawicę, a nie przez PO. Żeby to osiągnąć niezbędna jest współpraca na prawicy. Dziś partia Jarosława Kaczyńskiego preferuje konflikt i konfrontację. Broni za wszelką cenę swojego monopolu na prawicy, który zawsze kończy się klęską.

Zbigniew Ziobro zaapelował do prezesa Kaczyńskiego, by razem z Solidarną Polską, PiS podjął się trudu budowy lepszej Polski. Kiedy Platforma Obywatelska i PSL "dbają o swoje przywileje i interesy", to prawica powinna dać sygnał Polakom, jak powinny wyglądać rządy uczciwe i dla dobra Polski.

"Platforma Obywatelska i rząd Donalda Tuska doprowadził w ciągu ostatnich lat do powrotu korupcji i patologii niszczących polskie życie publiczne na skalę znaną z okresu rządów Leszka Millera" - powiedział lider SP.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

 yaro
  • yaro
  • 03.08.2012 15:53

Ale ten Ziobro śmiszny!

Komentarz został ukrytyrozwiń
celina
  • celina
  • 30.07.2012 20:42

Następne wybory to koniec Ziobry!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
franek janek
  • franek janek
  • 30.07.2012 20:15

Ziobro wygra tak samo jak Kaczyński !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 30.07.2012 12:45

Gdzie się podział ten fragment panie autorze !

"Ziobro uważa również, że rząd PO-PSL zaprzepaścił szansę na rozwój gospodarczy Polski, ponieważ nie potrafił wykorzystać bardzo dobrej kondycji gospodarczej kraju w ostatnich latach"

Komentarz został ukrytyrozwiń
sto razy
  • sto razy
  • 30.07.2012 12:28

Ziobro jest sto razy lepszy od Kaczyńskiego !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
  • chech
  • 30.07.2012 12:05

Był Pis dla nich prawdziwą prawicą teraz stworzyli prawdziwszą prawicę co będzie dalej? Najprawdziwsza to jest chęć zdobycia władzy. Nie ma się co martwić Zibi to taki król Midas czego się dotknie to zamienia sie w złoto - Kupę

Komentarz został ukrytyrozwiń
kama
  • kama
  • 30.07.2012 12:02

tak ! gramy o dużo - o stołki i profity.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 30.07.2012 11:08

Jeśli ktoś wygra - to na pewno nie Platforma - idę o zakład!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 30.07.2012 09:32

Czasami wiara czyni cuda...Ale iluzjonista jakiś niemrawy i cyrk pusty!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz z biłgoryja
  • janusz z biłgoryja
  • 30.07.2012 07:41

Ziobro wygra, talon na balon.