Facebook Google+ Twitter

Zjazd autorów w Warszawie już za nami

Rocznicowe spotkanie w redakcji Wiadomości24.pl zaczęło się o godzinie 12, w siedzibie przy ul. Domaniewskiej 41 (budynek "Saturn", III piętro) w Warszawie. Skończyło zaś przed godz. 19 w jednym z pubów. Było ciekawie i wesoło. Kto nie dojechał, niech żałuje.

Zdjęcie z czasów przeprowadzki. Paweł Nowacki przed budynkiem naszej redakcji. / Fot. Materiały własne.Wiadomości24.pl 14 czerwca będą mieć dokładnie dwa lata. Prawda, że trudno byłoby taką okazję przepuścić? Jak wspomniałem, spotkanie zaczęliśmy w południe. Czekaliśmy na Was na trzecim piętrze biurowca, gdzie przybyli mogli zobaczyć jak pracujemy. Aby zdać relację, co zrobiliśmy przez ostatni rok, przygotowaliśmy specjalne prezentację. Z tym, co wspólnie osiągnęliśmy, jak radzi sobie serwis i jakie miejsce zajmuje w polskim internecie zapoznał nas Paweł Nowacki.

Rozmawiamy... / Fot. Tomasz KowalskiPrzemek Trubalski pokazał wszystkim zainteresowanym wstępne projekty, jak będą wkrótce wyglądały strony Wiadomości24.pl. Zmiany zaczniemy stopniowo wprowadzać już od wakacji, pewnie coś zmieni się jeszcze w czerwcu na rocznicę... Ciekawi jesteśmy Waszego zdania na ten temat, otwarci jesteśmy też na Wasze pomysły.

Ja zaś próbowałem zdać relację z poczynań Stowarzyszenia Dziennikarzy Obywatelskich, opowiedzieć po co powstało i czym się zajmuje. Pięć razy mi przerywali, wyobraźcie sobie. Ech, co za ludzie :) Mateusz Aleksandrowicz przygotował film o tym, co na co dzień dzieje się w redakcji.

A spotkanie trwa... / Fot. materiały własnePrzy Domaniewskiej pozostaliśmy (czekając na tych, którzy dotrą później) do godziny 15. Potem wpadliśmy razem do pubu, gdzie w zarezerwowanej sali posiedzieliśmy do 19.

PS Przygotowaliśmy też wielką niespodziankę związaną z tegorocznymi wakacjami... ale o tym 31 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (66):

Sortuj komentarze:

Serdeczne życzenia dla dwulatka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdeczne życzenia dla dwulatka

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Moje pierwsze wrażenie z Gali Konkursowej to dominująca tam młodość" - powiedział kiedyś Roman Stachowiak. Dziś chyba jest podobnie. Pozdrawiam przybyłych na zjazd. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaworzno jednak do stolicy dzisiaj nie zawita:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

A nie lepiej z centralnego w metro się wbić? Do stacji Pola Mokotowskie i w 17, lub na stacji Wierzbno i w 14 lub 18? Też da się dojechać na Domaniewską.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, musisz jechać tramwajem lini 17 do ulicy Wołoskiej (około 12 przystanków) w kierunku Służewiec.
Musisz się rozglądać i zapytać o ulicę Domaniewską. Po prawej stronie będzie kilka budynków o astronomicznych nazwach "saturn" itp. Napis Saturn będzie widoczny od Wołoskiej.
Pozdrawiam i czekam na relację :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lucky_Luck..moze to ta Jagna z "Chłopów":>

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiście że będę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też będę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.05.2008 18:29

będzie jeden pinon

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.