Facebook Google+ Twitter

Zjazd Garbusów w Choczewie

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-22 12:29

Pomorski Zlot Garbusów odbędzie się w najbliższy weekend w Choczewie. Planowany jest przyjazd kilkudziesięciu aut, wraz z pozytywnie zakręconymi właścicielami. Będzie możliwość porozmawiania z garbusiarzami i poznania największych tajemnic tych aut. Autka zaczną przybywać na choczewski stadion już w piątek.

Na piątkowy wieczór planowane są też koncerty - o godz. 21 wystąpią Wściekłe Psy (rock'n'roll), o godz. 23 zespół White Room (rock, blues), a o godz. 1 w nocy- DJ Kalafior (świetna muzyka do tańczenia dla starszych i młodszych). Z kolei w sobotę w południe wyruszy parada garbusowa, która przejedzie aż nad morze. Imprezę organizuje "OLDVW 3city" Klub Garbusiarzy Trójmiasta.

Dodajmy, że w ten sam weekend w Choczewie planowany jest festyn gminy i nadleśnictwa pt. "Las i Łowy". Rozpocznie się on o godz. 15 programem dla dzieci. Będzie szereg konkursów o tematyce łowieckiej i leśnej. Na imprezę warto przyjść ze swoim czworonogiem - o godz. 16 rozpocznie się przegląd psów ras myśliwskich, pozostałych i psów nierasowych. Na najlepszych pupili czekają nagrody. Po psim konkursie leśnicy zaprezentują najnowszy super-sprzęt do prac leśnych o nazwie harwester. Od godz. 18 będzie trwała zabawa biesiadna, a od. godz. 19.30 będzie można potańczyć w rytmach greckich do muzyki zespołu Zorba. Natomiast o godz. 21 zacznie się zabawa taneczna z zepsołem Limith.Źródło: nasze miasto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.