Facebook Google+ Twitter

"Zjazd na byle czym". Co w tym roku zjedzie w Myślenicach?

Były już czołgi, wieża kontroli lotów, turboleżanka, a nawet muszla klozetowa. Konstruktorzy oryginalnych wehikułów będą mieli okazję wykazać się również i w tym roku. Planowany "Zjazd na byle czym" odbędzie się 11 lutego o godz. 10.30.

Zadaniem uczestników będzie zjazd ze stoku na pojeździe zbudowanym z dowolnych materiałów. Udział w zawodach można brać indywidualnie lub grupowo - nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wystarczy przygotować odpowiedni dla siebie środek lokomocji i bezpiecznie w pięknym stylu zjechać w dół. Jury zwróci uwagę m.in. na pomysłowość, szybkość zjazdu i estetykę wykonania.

"W ubiegłym roku w zawodach w < zjedzie na byle>> wzięło udział ponad trzydziestu zawodników głównie z południowej polski. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni sposobem przygotowania pojazdów oraz zaangażowania się zawodników. Liczymy, że i w tym roku impreza będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem zarówno uczestników jak i publiczności" - mówi jeden z organizatorów.

Każdy zarejestrowany zawodnik będzie mógł bezpłatnie wjechać i zjechać kolejką (kanapą czteroosobową), a w karczmie na stoku otrzymać gorące napoje. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy Myślenice oraz Stacja Narciarska Myślenice.

Po zakończeniu zawodów na stoku o godz. 14 rozpocznie się akcja "Bezpieczny stok".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.