Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22938 miejsce

Zjedz Poznań za pół ceny!

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w akcji "Zjedz Poznań za pół ceny". Od 21 sierpnia 2010 r. jedna restauracja w każdym kolejnym tygodniu zaproponuje poznaniakom oraz turystom dania ze swojego menu... 50 proc. taniej.

Zjedz Poznań za pół ceny / Fot. poznań/mat.pras."Zjedz Poznań za pół ceny" jest kontynuacją akcji "Poznań za pół ceny", w ramach której można było zjeść w restauracji, zwiedzić muzeum czy zoo za pół ceny. Akcja ta cieszyła się wielkim powodzeniem dlatego też Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna postanowiła kontynuować ją w nieco zmienionej, ale cały czas bardzo atrakcyjnej formie.

Jak będzie wyglądała akcja "Zjedz Poznań za pół ceny"?

Od 21 sierpnia co tydzień inna restauracja obniży ceny w swoim menu o 50 proc. W akcji może wziąć udział każdy turysta lub mieszkaniec Poznania. Jednak oferta nie dotyczy imprez grupowych oraz rezerwacji dla firm.

Zjedz Poznań za pół ceny / Fot. poznań/mat.pras.Gdzie zjemy za pół ceny w najbliższym czasie?

21 sierpnia (sobota) mogą Państwo zjeść smaczne posiłki za pół ceny w Restauracji Amarena, która znajduje się przy ulicy Nowowiejskiego 20. Natomiast w środę, 25 sierpnia na tanie posiłki zaprasza Restauracja Pieprz i Wanilia znajdująca się przy ulicy Murnej 3a. / Fot. Drozdi-pn; CC, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:POZnan-city-logo.jpg&filetimestamp=20100130215958

Szczegółowe informacje na temat restauracji biorących udział w akcji oraz galerię zdjęć znajdą Państwo na specjalnym profilu na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo słuszne przedsięwzięcie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.