Facebook Google+ Twitter

Zła pogoda nie przeszkodziła dobrej zabawie w Wołominie

W niedzielę, na placu 3 Maja w Wołominie, odbył się piknik, którego organizatorem było Radio Dla Ciebie. Zła pogoda i przelotne deszcze nie wystraszyły mieszkańców, którzy tłumnie zebrali się na placu w centrum miasta.

Kulfon i Monika / Fot. fot. Paweł KozłowskiImprezę o godz. 16 rozpoczęli prezenterzy radia witając wszystkich mieszkańców. Pierwszymi gośćmi byli Kulfon oraz żaba Monika, których dorośli znają bardzo dobrze, a najmłodsi mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy. Przywitali się znanym już tekstem: "Cześć, czołem kluski z rosołem". Para nauczyła dzieci zebranych przed sceną, swoich piosenek. Zaśpiewali m.in. "Witaminki, witaminki" oraz "Wujcio wariatuńcio". Nie zabrakło również najbardziej znanej piosenki "Kulfon co z Ciebie wyrośnie", którą zaśpiewali na zakończenie swojego występu.

Następnie zostały zorganizowane konkursy z nagrodami dla najmłodszych ze znajomości języka angielskiego oraz z bezpieczeństwa publicznego pt. "Bezpieczne wakacje". Kolejną atrakcją był występ młodzieży z Miejskiego Domu Kultury w Wołominie. Zaprezentowały się zespoły taneczne i wokalne.

Po nich pojawił się na scenie wołomiński zespół Killing Silence, którego członkowie mówią sami o sobie: "najprzystojniejszy band w okolicy". Jest to zespół rockowy, w którego skład wchodzą: wokalista Ezzy, gitarzyści Konek i Lorenzo oraz Pecu na basie i Grzesiu na perkusji.

Kulfon rozmawia z dziećmi / Fot. fot. Paweł KozłowskiGdy skończyli występ na scenie wszedł zespół Sto%, którego wokalistą jest Piotr Nagiel. Na zakończenie pikniku wystąpiła gwiazda wieczoru - Shakin Dudi. Zła pogoda i przelotne deszcze nie wystraszyły mieszkańców którzy tłumnie zebrali się na placu w centrum Wołomina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.