Facebook Google+ Twitter

Złap byka za rogi! We wrocławskiej galerii DNA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-21 09:48

Jest pomarańczowy i od kilku dni mieszka w jednej z wrocławskich galerii sztuki. Ktoś by powiedział, że to nie jest odpowiednie miejsce dla niego. Zgadzamy się! Dlatego jak najszybciej trzeba go złapać za rogi i udomowić!

W Galerii DNA często słyszymy pytanie – ale do czego ten byk służy, jaką ma funkcję? Przecież to oczywiste! Ma cieszyć oko, zachwycać swoją nieprzeciętnością i ozdabiać przestrzeń, w której się znajduje.

Byk został wykonany z ceramiki przez Dorotę Wysoką-Ługowoj, której wyroby należą do stałej oferty DNA. I choć wielu sądzi, że jest bezcenny,
to kosztuje jedynie 119 zł.

Do niewątpliwych atutów byka należy jego nasycony, zapadający w pamięć pomarańczowy kolor, który symbolizuje nowoczesność, radość, otwartość, wzbudza chęć do życia, mobilizuje do działania i, co ciekawe, pobudza łaknienie. Ową barwę upodobali sobie architekci i projektanci, którzy często proponują wzbogacić nią wnętrza naszego domu czy biura.

Wszystkich, którzy chcą złapać byka za rogi serdecznie zapraszamy do Galerii DNA we Wrocławiu przy ul. Grodzkiej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 i w soboty od 10 do 14.

Paulina Olinowicz

Znajdź nas na Google+


(Paulina Olinowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.