Facebook Google+ Twitter

Złap nas na Skype. Dołącz do czatu Wiadomości24

Jak najszybciej skontaktować się z dyżurnym redaktorem Wiadomości24? Można przez telefon, e-mail. Można też - najszybciej i najprościej - pogadać przez Skype.

 / Fot. SkypeDo szybkiej wymiany uwag, wątpliwości i kontaktu na każdy temat założyliśmy dla dzienniakrzy Wiadomości24 skypowy czat "Dyżur W24". Warto do niego dołączyć. Trzeba tylko złapać wpierw na Skype któregoś z wydawców lub dziennikarzy już na nim będących. Taka osoba dołączy Was do czatu. (mój nick: tomaszj.kowalski). Namiary na pozostałych wydawców znajdziecie w okienku na dole strony głównej W24

O czym rozmawiamy? W sumie - na każdy temat. Głównie - o tym, o czym piszecie - sprawach dotyczących materiałów, sugerowanych poprawek, źródłach zdjęć, nowych pomysłach, ale nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dobry pomysł. Każda forma kontaktu przybliża władzę do ludu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Póki co, pozostaję fanem "zwrotów i uwag" według wariantu tradycyjnego, aczkolwiek może to ulec zmianie w dowolnym czasie. Poza tym: świetny pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.01.2012 14:39

To ja dodam od siebie, że moderacją tekstów, które @Pryku czytasz na W24, zajmuje się nie tylko dyżurująca redakcja, ale również sami czytelnicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Pryku,
choć to nie do mnie wprost, to jednak odpowiem, dyżury redakcja ma od zawsze i jak na razie zawsze ktoś na nich jest osiągalny. W ten czy inny sposób, jak do tej pory, zawsze osiągalny bywa dyżurujący w redakcji co najmniej jeden wydawca.
Nie wiem dlaczego po 6 latach mieliby prędzej czy później zaprzestać dyżurować.
Jeśli rzeczywiście do tego by doszło, oznaczało by to już chyba zmierzch serwisu.
ALBO... ;) hihih... demokrację absolutną. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pryk
  • Pryk
  • 04.01.2012 13:46

potrwa to miesiąc, dwa... a później zrezygnujecie z dyżurów bo za dużo będziecie mieli pytań i zarzutów choćby braku rzetelności. jak np usuwanie niewygodnych komentarzy bez podawania przyczyny. cóż. takie realia. nie ma co zaprzeczać droga "Redakcjo"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.