Facebook Google+ Twitter

Złap okazję i nakarm psiaki!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-20 13:16

Firma iTaxi, tworząca aplikację mobilną do zamawiania taksówek, wsparła ogólnopolską akcję społeczną, rozgrywającą się pod hasłem Karmimy Psiaki. Wystarczy zamówić taksówkę za pomocą aplikacji, żeby 5 zł zostało przekazane dla podopiecznych

iTaxi, wspólnie z Fundacją Sarigato, która jest pomysłodawcą i organizatorem całego przedsięwzięcia, mają jeden cel - chcą zebrać pieniądze na karmę dla bezdomnych zwierząt. Na wsparcie czeka aż 16 schronisk w całej Polsce, a ich mieszkańcy liczą na pełne miski.
- Działalność CSR jest dla nas bardzo ważna – podkreśla Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi. - Rok temu zaangażowaliśmy się w pomoc dzieciom wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zdecydowaliśmy się pomóc zwierzętom. Jako miłośnik wszystkich czworonogów mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu uda nam się przyczynić do poprawy ich losu.
Akcja Karmimy Psiaki została zorganizowana po to, by pomóc najbardziej potrzebującym zwierzętom. - Psom, które w schroniskach czekają na nowych właścicieli, brakuje nie tylko miłości, ale przede wszystkim ciepłych bud i jedzenia – tłumaczy Agnieszka Sadowska, Prezes Zarządu Fundacji Sarigato. - Poprzez podjęte działania chcemy zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt. Jestem pewna, że współpraca z iTaxi przyczyni się do zebrania potrzebnych pieniędzy, ale być może ktoś zaprzyjaźni się z którymś z naszych psiaków i zabierze go ze sobą do domu - dodaje.
Jak pomóc? Wystarczy pobrać aplikację iTaxi na smartfona i skorzystać z kuponu promocyjnego o wartości 10 zł, uprawniającego do przejazdu dowolną taksówką zamówioną w ten sposób. Każdy taki przejazd to 5 zł przekazane na zakup karmy dla podopiecznych fundacji.
Akcja iTaxi i Fundacji Sarigato potrwa do końca grudnia 2014 roku. Więcej na: : http://www.itaxi.pl/psiaki/
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.