Facebook Google+ Twitter

"Złap równowagę". Weekend z jogą w Opolu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-13 08:23

Czym jest równowaga życiowa? Jak można ją osiągnąć? Na te i inne pytania spróbujemy znaleźć odpowiedź w nadchodzący weekend w Parku na Wyspie Bolko (przy wejściu do zoo), gdzie odbędzie się kolejna sesja jogi dla mieszkańców Opola w ramach projektu Joga w Parku.

 / Fot. Mat.promoJoga praktykowana jest od wielu tysięcy lat. Pozwala na wyciszenie się, ucieczkę od zgiełku codzienności. Wprowadza równowagę pomiędzy ciałem i umysłem. Uwalnia od napięcia i nagromadzonych emocji, między innymi poprzez oczyszczenie myśli, doświadczenie spokoju i zwiększenie koncentracji. Dlatego właśnie, w najbliższy weekend Algida proponuje "złapanie równowagi" na zajęciach Joga w Parku.

To dobry moment by na chwilę zatrzymać się, odpowiedzieć na pytania: "Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jakie są moje marzenia?" i znaleźć równowagę pomiędzy pracą, rodziną, przyjaciółmi, własnym rozwojem i dbaniem o zdrowie.

 / Fot. Mat.promoPo całym tygodniu pracy, dobrze jest również zrelaksować się i nabrać sił na kolejny tydzień. Dlatego weźmy ze sobą nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale też znajomych z pracy. Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych w ćwiczeniu jogi.

Podczas spotkania będzie można wygrać nagrody ufundowane przez producenta lodów Algida: maty do jogi, książki z ciekawymi lodowymi przepisami oraz "Przyjemnik" - specjalny notatnik Algidy z propozycjami menu na każdą porę roku.

W Opolu zajęcia organizowane są w każdą niedzielę, w Parku na Wyspie Bolko (przy wejściu do zoo). Algida zaprasza na swoje spotkanie 15 sierpnia.

***

Plan spotkania:
10.00 - 10.30 - przywitanie, przedstawienie prowadzących i omówienie technik ćwiczeń
10.30 - 12.00 - sesja „Złap równowagę”
12.00 - 12.15 - pożegnanie

Niezbędniki: wygodny strój, mata lub koc do ćwiczeń.
Organizatorem projektu Joga w Parku jest Fundacja Biosferis. W projekcie uczestniczą szkoły jogi z całej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.