Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13038 miejsce

Złapano członka "gangu obcinaczy palców"

Policja zatrzymała poszukiwanego od pięciu lat Piotra M. Podejrzany jest on o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenia rozbójnicze i kradzieże z włamaniem.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polish_Police-Kia_Ceed.jpg&filetimestamp=20100225091817Przestępca wpadł w policyjną zasadzkę na autostradzie z Krakowa do Katowic. Nie był uzbrojony. Znaleziono przy nim siedem telefonów komórkowych i karty płatnicze. Posługiwał się fałszywymi dokumentami.

Poszukiwany trzema listami gończymi mężczyzna od kliku lat ukrywał się na terenie Polski, często zmieniając miejsce zamieszkania. Aby zmylić policjantów posługiwał się siedmioma telefonami i korzystał z rożnych samochodów.

Był członkiem tzw. "gangu obcinaczy palców". Grupa ta specjalizowała się w brutalnych porwaniach dla okupu. Często w czasie porwań jej członkowie przebierali się za policjantów. Teraz może mu nawet grozić do 12 lat więzienia.

Źródło: tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

12 lat? tyle grozi kierowcy, który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek. Mimo, że po pijanemu to jakby na to nie patrzeć to był wypadek.
I tez 12 lat więzienia grozi niebezpiecznemu bandziorowi, który wszystko robił z premedytacją.
Nie kwestionuje kary jaka może spotkać pijaka ale kara jaka grozi temu bandycie jest szokująca niska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.