Facebook Google+ Twitter

Złapano członka "gangu obcinaczy palców"

Policja zatrzymała poszukiwanego od pięciu lat Piotra M. Podejrzany jest on o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenia rozbójnicze i kradzieże z włamaniem.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polish_Police-Kia_Ceed.jpg&filetimestamp=20100225091817Przestępca wpadł w policyjną zasadzkę na autostradzie z Krakowa do Katowic. Nie był uzbrojony. Znaleziono przy nim siedem telefonów komórkowych i karty płatnicze. Posługiwał się fałszywymi dokumentami.

Poszukiwany trzema listami gończymi mężczyzna od kliku lat ukrywał się na terenie Polski, często zmieniając miejsce zamieszkania. Aby zmylić policjantów posługiwał się siedmioma telefonami i korzystał z rożnych samochodów.

Był członkiem tzw. "gangu obcinaczy palców". Grupa ta specjalizowała się w brutalnych porwaniach dla okupu. Często w czasie porwań jej członkowie przebierali się za policjantów. Teraz może mu nawet grozić do 12 lat więzienia.

Źródło: tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

12 lat? tyle grozi kierowcy, który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek. Mimo, że po pijanemu to jakby na to nie patrzeć to był wypadek.
I tez 12 lat więzienia grozi niebezpiecznemu bandziorowi, który wszystko robił z premedytacją.
Nie kwestionuje kary jaka może spotkać pijaka ale kara jaka grozi temu bandycie jest szokująca niska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.