Facebook Google+ Twitter

Złapano kolejnego "Simona Mola"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-03 12:12

Krakowska policja zatrzymała 47-latka, który zarażał kobiety wirusem HIV. Prawopodobnie wiedział, że jest nosicielem wirusa i zarażał kobiety świadomie.

Polski "Simon Mol" poznawał kobiety przez internet. Zatrzymano go po tym, jak w komisariacie pojawiła się jedna z jego ofiar i złożyła zeznania. 15-latka twierdzi, że nie wiedziała o pobycie swojego znajomego w więzieniu, ani o tym, że skazano go za usiłowanie zabójstwa. Przyznała też, że nie wiedziała, iż 47-latek jest nosicielem HIV.

Mężczyzna jednak z pewnością był tego świadomy, bo nosicielem wirusa jest od wielu lat. Policja podejrzewa, że mógł mieć kontakty seksualne z wieloma kobietami. Często zmieniał miejsce pobytu, a Krakowie przebywał prawdopodobnie od niedawna. Na co dzień zatrzymany zajmował się wyrobem naszyjników z koralików.

15-latka nawiązała kontakt z mężczyzną przez internet, po czym uciekła z domu i spotkała się z nim. Doszło też pomiędzy nimi do kontaktów seksualnych. Teraz badania wykażą, czy dziewczyna także została zarażona wirusem.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Policja wciąż poszukuje kobiet, których adresy znaleziono w komputerze mężczyzny.

Źródło: tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Plus za tekst. Niestety takie sytuacje są coraz częściej spotykane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.