Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35984 miejsce

Złe oceny pchnęły go do samobójstwa?

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2007-01-12 11:38

Gimnazjalista spod Ełku popełnił samobójstwo. Czternastolatek miał kłopoty w nauce - na półrocze groziło mu kilka jedynek.

Nastolatek był zagrożony z dziewięciu przedmiotów. Nie mógł tego znieść i po powrocie ze szkoły powiesił się koło własnego domu.

- Potwierdzam, że do takiego samobójstwa doszło. Próbujemy ustalić co pchnęło gimnazjalistę do tak tragicznego kroku - mówi sierżant sztabowy Leszek Łaszcz, oficer prasowy ełckiej policji.

Łaszcz dodał jeszcze, że chłopiec nie zostawił żadnego listu pożegnalnego. Jego ciało znaleziono po południu. W szkole, do której chodził chłopiec, wszyscy są wstrząśnięci.

Dyrektorka gimnazjum powiedziała nam, że z młodzieżą i nauczycielami pracuje psycholog. Kobieta sama się zastanawia, czy można było tej tragedii zapobiec, jakoś uniknąć. Jak sama mówi na takie pytanie nie znajduje odpowiedzi. Policja i prokuratura badają, czy nauczyciele nie zaniedbali swoich obowiązków.

To kolejne w ostatnich miesiącach samobójstwo dziecka. W zeszłym roku w salce katechetycznej w Elblągu powiesiła się nastolatka. Później pod Nowym Miastem Lubawskim samobójstwo popełnił uczeń szkoły podnadgimnazjalnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.