Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22476 miejsce

Zlicytują pióro i szwajcarski zegarek papieża Franciszka. Dochód zostanie przekazany na leczenie aktora Krzysztofa Globisza

Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" organizuje specjalny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Krzysztofa Globisza. Podczas koncertu na aukcji wystawione zostaną przedmioty ofiarowane m.in. przez papieża Franciszka, Donalda Tuska, czy Ewę Kopacz.

 / Fot. Archiwum Polskapresse"Ojciec Święty łączy pamięć w modlitwie, wypraszając wszelkie potrzebne łaski dla Pani i Członków Fundacji, dla Osób, które Fundacja wspiera. Modli się też o szybki powrót do pełni zdrowia Pana Krzysztofa" - napisał w liście do Anny Dymnej arcybiskup Angelo Becciu, przekazując ofiarowane przez papieża przedmioty: pióro i szwajcarski zegarek.

Koncert odbędzie się 15 lutego w Filharmonii Krakowskiej. Na aukcję swoje przedmioty przekażą m.in. prezydent Bronisław Komorowski, premier Ewa Kopacz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Donald Tusk, Krystyna Janda, Jerzy Trela, czy Daniel Olbrychski.

Zobacz także: Ty też możesz zmienić Warszawę! Weź udział w projekcie Otwarta Warszawa

Przypomnijmy: aktor Krzysztof Globisz doznał wylewu w lipcu 2014 roku. Wciąż jest poddawany rehabilitacji.

Bilety-cegiełki są do kupienia w kasie Filharmonii w cenie 50 zł. Bilety w strefie VIP - 100 zł.

Źródło:AIPWybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Barbaro żyje Pani w zupełnie innym szwajcarskim świecie. Polski system służby zdrowia to wielka fabryka śmierci znana tylko w czach ostatnich wojen i totalitaryzmów. Aby zagłuszać niepokój o przyszłość społeczeństwa działa się na świadomość poprzez wywołanie współczucia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żarty, żartami a zwykłe odruchy ludzkie, bez zawiści i nienawiści, są widać Panu trudne do zrozumienia, Panie Robercie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem że Globisz robi w teatrze jaja z Donalda lub z siebie ale on te peany wymawiał serio czym zaskarbił sobie przychylność Króla Europy i jego świty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.