Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29900 miejsce

Zlikwidowany przystanek autobusowy został przywrócony

Z powodu remontu i modernizacji drogi wojewódzkiej w Nowogardzie, zniknął przystanek autobusowy przy przychodni. Istniejący przynajmniej ćwierć wieku nagle jakby zapadł się pod ziemię.

Sytuacja w mglisty, czwartkowy poranek, ok. 8. / Fot. Ryszard Jan ZagórskiNiektórzy mówią, że to przypadek. Inni twierdzą, że to bezmyślność. To jednak nie jest najważniejsze. Bezprecedensowe okazały się zdecydowane działania ludzi piszących.

Redakcja gazety „Trybun Ludu” kilka razy o tym przykrym fakcie pisała i apelowała. Apelowała do władz Nowogardu i PKS Gryfice świadczącego usługi m.in. w zakresie komunikacji miejskiej. Jak się okazało, warto było. W czwartek 11 marca w godzinach rannych działania kompetentnych ludzi były już mocno zaawansowane.

Po godz. 14 już wszystko jest. Słupek informujący, rozkład jazdy i oznakowanie na jezdni... / Fot. Ryszard Jan ZagórskiPKS Gryfice wymógł na Zarządzie Dróg Wojewódzkich powrót przystanku, tak bardzo potrzebnego zwłaszcza dla osób korzystających z przychodni zdrowia. Teraz przystanek ten jest zlokalizowany nawet bliżej przychodni o dobre kilkadziesiąt metrów, niż poprzednio. Chwała ludziom dobrej woli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na deszczu i mrozie nawet przyjemnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.