Facebook Google+ Twitter

Złodziej nie miał najmniejszych szans

Piotr Wroński jest wielokrotnym medalistą mistrzostw i zdobywcą pucharu Polski w jiu–jitsu. Na co dzień reprezentuje Berserkers Team Stargard. Specjalizuje się w kategorii Master Gi + 100 kg. W 2015 roku został wicemistrzem Europy.

 / Fot. Archiwum Służby WięziennejStarszy szeregowy Piotr Wroński, młodszy wychowawca działu penitencjarnego, pełniąc obowiązki służbowe poza jednostką, zauważył wybiegającego z jednego z nowogardzkich sklepów mężczyznę.

Ktoś krzyknął, żeby łapać złodzieja portfela.

Funkcjonariusz błyskawicznie zareagował i pobiegł za sprawcą. Po kilkuset metrowym pościgu st. szer. P. Wroński zatrzymał mężczyznę, obezwładnił go i oczekiwał na przyjazd funkcjonariuszy Policji.

- Postawa i zachowanie naszego kolegi jest dowodem na to, że funkcjonariusz Służby Więziennej właściwie potrafi ocenić sytuację i odpowiednio zareagować w momencie zagrożenia, zarówno w czasie wykonywania zadań służbowych jak i poza nimi – przeczytaliśmy w informacji Zespołu Prasowego Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Klasyczny przykład propagandy:

" Postawa i zachowanie naszego kolegi jest dowodem na to, że funkcjonariusz Służby Więziennej właściwie potrafi ocenić sytuację i odpowiednio zareagować w momencie zagrożenia, zarówno w czasie wykonywania zadań służbowych jak i poza nimi – przeczytaliśmy w informacji Zespołu Prasowego Centralnego Zarządu Służby Więziennej."

Otóż nie.
Dowód jest wyłącznie na to, że "właściwie potrafi ocenić sytuację i odpowiednio zareagować" - Piotr Wroński.

Potrafię wskazać funkcjonariuszy Służby Więziennej, którzy, sądząc po wadze chociażby, mieliby trudności z przebiegnięciem 100 metrów w ogóle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.